2733
2739
عنوان

بت خانواده همسر را بشکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 266602 بازدید | 1712 پست

@helmaaaajoon    

پیرو تاپبکت اینو بخون شاید فکرت راحت تر بشه عزیزم

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
هیچوقت این نیازش از من رفع نمیشه چون تا نشم کارکن همهوقت و همه جوره ی مادرش خانوادش راضی نمیشن .اینم ...

ای بابا

اینبار که رفتی دراز ب دراز بیفت اون وسط تخمه بشکن.بگو خوبههههه؟ الان راحتمممم؟الان راضیییی؟ 😁

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگذار نبیننت.  مثلا ببیننمون، چه گلی میخوان بزنن به سرمون؟ یک قانونی وجود داره، از یکی از اسا ...

عزیزم سلام

مثلا میگن عروستون نیست چرا تو مهمونی نیست

میدونی چی میگن؟ 

میگن زنگ زدیم نبود، مسافرته، خونه مامانشه یا جایی دیگه دعوت بود 

نمیان بگن ما بهش بی حرمتی کردیم باهامون قهر کرده اگرم بگن قهر کرده جوری تعریف می‌کنند که دیدگاه طرف مقابل رو عوض کنند،

اینه که حقه بازی و دروغگویی این آدما سربه فلک میکشه 

یه حالت دوم هم وجود داره، اینکه فامیلای خودشون هم یک مشت آدم هستند که پشت هم درمیان اگر بدگویی مارو بکنند مثلا خواهر مادرشوهر پشت خواهرش درمیاد، اونم چهارتا حرف پشتمون میزنه، 

جون به جونشون کنی تعریفتو نمی‌کنند حتی اگه به بالاترین درجه های رشد رسیده باشیم. البته این دوتا حالت رو برای خودم گفتم 

دوستانم سلام شبتون بخیر ..

گاه به گاه که توی تاپیک ها میچرخم و گاهی سعی میکنم راهنمایی کنم دوستی رو .. در ۹۰ درصد موارد یک نتیجه میگیرم:

۱-هدف فقط درد و دل است و نه راه حل گرفتن 

۲-دوستان به دنبال یک کلمه ی جادویی هستند تا توی زندگی بخوانند و اجی مجی لاترجی همه چیز اصلاح بشه ...

اما الان ما اینجا میدونیم که اینطور نیست .. اصلاح ذره ذره اتفاق می افته ... و هیچ کس جز خودمون قادر به تغییر زندگی ما نیست ..

در کتاب ۷ عادت مردمان موثر میخوانیم:

هر کسی به یک دروازه تغییر دسترسی دارد .. هر کسی در آستانه ی دروازه ی تغییر خود ایستاده است و نه دروازه ی تغییر دیگری !

شوهر همراه نیست ... حانواده شوهر همراه نیست و...کاملا درسته .. اما ما فقط خودمون رو داریم و خودمون ..

دست به کار شید  

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2731

عمیقا اعتقاد دارم با ما به گونه ای رفتار میشه که خودمون انتخاب کردیم .. مدلی که خودمون اجازه دادیم .. این شعار نیست...

چند سال پیش ... توی همین نی نی سایت یه تاپیک بود که یک خانمی ماجرای خیلی تاثیر گذاری رو تعریف میکرد :

میگفت یه پسر کوچک دارشتم .. هر وقت میرفتیم بیروم برای پسرم چیزی میخریدیم ته ماندش رو من میخوردم ..میگفت یه روز رفتیم بیرون همسرم  ۲ تا بستنی خرید ...برای خودش و پسرم!گفتم چرا ۲ تا خریدی؟ همسرم گفت تو که ته این رو میخوری دیگه!

آیا کسی گفته بود تو باید ته مانده بخوری ؟نه چه کسی این فکر رو ایجاد کرده بود ؟خودش 

این بنده خدا از همین جا فهمید چه کرده .. خودش رو عوض کرد .. خودش رو در اولویت قرار داد و کم کم دیگران هم ایشون رو در اولویت قرار دادتد !

این رو تعمیم بدین به کل زندگی ..

دنبال اجی مجی لاترجی نباشیم ... هر چیزی که در ازن سه تاپیک دوستمون میخونین طلاست .. ۹۹ درصد مسائل هم مطرح شدند ... عمل کنید .. قدر خودمون رو بدونیم

من ۱۰ سال از کارفرما ترسیدم ... خودم این طور خواستم .. الان دارم یک فقره بت شکنی انجام میدم به یاری خدا . به ثمر نشست میام میگم کیف کنیم  

آره، واکنش بدی نشون میداد 😬 بانو هم ی جا گفتن اگه میخواین از همسرتون یک دشمن خونی بسازید از خانواد ...

عزیزم فقط خودت هرچندماه میری منزل مادرشوهر؟ یا همسرتم هر چندماه میره خونه مامانش؟؟؟ بچه هم دارین؟ اگه دارین اونو چیکار میکنی؟ با همسرت میفرستی؟

دقیقا عزیزم. جایگاه زن و مادر و خواهر پسر خیلی متفاوته. از دو جنس مختلفه. مقایسه کردنش، مثل مقایس ...

ممنون از توضیحات خوبتون 🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

فقط اینکه از جاری برحذر باشیم رو متوجه نشدم،،،میشه لطفا برامون موضوع رو باز کنید ،؟؟؟

فکر کنم مشکل خیلی ها باشه عزیزم❤️❤️❤️

2740
سلام صفحه اول و صفحه اخر خوندم افرین میگم بت شکنی خیلی واژه خوبیه مشکل اینجاست که ما مشرک میشیم ...

واقعابه این درجه رسیدی که برات مهم نباشه؟ من زباناهی میگم ولی وقتی بی محلی ببینم غم عالم میریزه تودلم.هی به خودم میگم مهم نیس عب نداره ولی تودلم غوغاس.شماواقعااهمیت نمیدی ازدرون؟

سلام بانو  همین دیروز خواهر همسرم داشت بهش میگفت من اگه چند روز تو رو نبینم دیوونه میشم 🙄 یا ...

سلام دوستای گلم، صبح تون بخیر.

ببین عزیزم، متن سازی در برابر متن سازی.

برای انی حرف های اغراق آمیز، وقتی کسی گفت خیلی سر نگاهش کن بدون هیچ عکس العملی.

وقتی رفتی خونه به همسرت بگو واقعا من نمیدونم فاز خواهرت چیه.

آدم معمولا همسر خودش رو اینقدر دوست داره، نه برادر متاهلش رو.

مگر اینکه ریگی به کفشش باشه و از قصد این حرف هارو بزنه.

دیگه زیاد هم ادامه اش نده و برو.

حتی منتظر جواب همسرت نباش.

در موقعیت های مختلف، از کلک های کلامی خانم ها براش بگو.

از همه، مثلا بگو بعضی از آدم ها خیلی زبون بازن، حرفه دیگه، راست و دروغش مهم نیست براشون، فقط میگن تا طرف رو تحت تاثیر قرار بدن و ازش بهره ببرن.

خوشا راهی که پایانش تو باشی...
عالی گفتین بانو ممنونم من خانواده ام (منظورم والدینم و خواهر )و اطرافیانم در برابر تغییر من خیلی خی ...

اول مطمئن شو در مسیر درستی هستی و زیاده روی نمیکنی، اگر راهت درسته و شیبت ملایم هست، با اعتراض هاشون برخورد کن.

هر وقت سر حرف رو به انتقاد و نیش و کنایه کشوندن، برگرد بگو دوست ندارم راجع بهش حرف بزنیم.

بحث رو برگردون به چیز دیگه ای، یا اگر ولت نکردن، بلند شو و جات رو عوض کن.

چقد شما حرفاتون ادمو اردم میکنه ‌‌.یعنی میگین با ایت کارم ب خودم بی اجترامی نمیکنم؟انقد بهم بدی کردن ...

نه عزیزم به خودت بی احترامی نمیکنی.

به همسرت احترام میگذاری با رفتنت.

ما دو نوع خانواده همسر سمی داریم

اونهایی که بی تفاوتن به ما و مارو نمی بینن، اونهایی که گستاخ و بی ادب و دردسر سازن.

خدارو شکر کن خانواده همسرت از اولی هستند.

روش برخورد با نوع اول با نوع دوم متفاوته.

برو، ولی از قلبت مایه نگذار براشون. زیاد هم توجه نکن بهشون. اصلا رو کارهاشون زوم نکن.

بانو من مشکلم اینه ک همسرم ازم یچیزای میخواد مثلا کادو خریدن در صورتی ک اونا حتی تبریک هم نمیکن یا ...

به همسرت بگو چقدر تو حساسی، دست بردار از این حرفهات.

گاهی آقایون یک تشری لازم دارن.

اما آروم و کوتاه.

همه ی حرفهاشون رو که نباید با سند و مدرک و منطق جواب داد.

یک تشری بزن بهش، ولی زود جمعش کن. ده دقیقه بعدش میوه بیار مثلا بخورید.

چطور اونها گاهی تشر میزنن به خانومشون؟

چرا ما نزنیم؟

اصلا گاهی با خنده بگید که انرژی منفیش کمتر باشه.

مثلا وقتی چرت و پرت میگن و از این جور حرفها بگید صدات نمیاد، صداتو ندارم، چقدر حرف میزنی تو.

یا جدی بگید خودم رفتارمو بلدم، لطفا مثل بچه ها به من تذکر نده.

من سعی میکنم این بت رو بشکنم اما همسرم مانع میشه مثلا دیشب سر شام مامانش اومد !!! بعد من میخواستم ط ...

بت شکستن یک عمل درونی هست.

به همسرمون کاری نداره.

میخواد همراه باشه، میخواد نباشه.

کدوم مردی حاضره در شکستن بت خانواده اش به شما کمک کنه؟؟؟

اما وقتی بشکنید، و متن سازی کنید، اون بت برای اون هم میشکنه.

وقتی میگه ظرف نشور، بگو ظرف هام میمونه.

کار خودتو بکن.

بعدم بگو شما مادر و پسر خلوت کنید تا من کارهامو بکنم.

زیاد نشین برات سخنرانی کنن.

بعدم گله کرد بگو وا چه حرفها، ما خانم ها مناسباتمون رو بهتر بلدیم با هم. مادرت هم من هستم ظرف میشوره.