2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت در سونو Nt

111 بازدید | 8 پست

سلام خانوما یکی از دوستام امروز سونو Ntداده 

دوستداره بدونه جنسیتش چیه.

ضربان قلب=۱۶۴

Nt=1.23

و ۱۲هفته و دور روز بوده نوشته ۱۱هفته و ۶روز.

دکتر گفته معلوم نیست هرکی نظری داره بگه.

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینت ربطی به جنسیت نداره

واقعا؟پس چرا برا خیلیا درست دراومده

وقتی که پیر شدم...اگر آلزایمر گرفتم،روبرویم بایست و فقط یک لبخند بزن🙃هیچ چیز هم که یادم نیاید..از نو عاشقت میشوم....❤�
2731
با ضربان قلب اینا که اصلا مشخص نمیشه خیلیم خطا داره نمیشه به ان تی اعتماد مرد، برا منو که اشتباه گف ...

شما گفت چی و چیشد؟ضربان قلب جنین تاثیر نداره؟

شما گفت چی و چیشد؟ضربان قلب جنین تاثیر نداره؟

گفت پسر ولی دختر شد

نه اصلا هیچ کدوم از اعدادو ارقام ربط ندارن ، فقط از شکل آلت تناسلیشون میگن که چون زیر ۱۵ هفته خیلی دخترو پسر شبیهن خطاشم زیاده

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
2740
گفت پسر ولی دختر شد نه اصلا هیچ کدوم از اعدادو ارقام ربط ندارن ، فقط از شکل آلت تناسلیشون میگن که چ ...

آها.