2737
2739
عنوان

دماغ عملیا کی برم حموم؟

145 بازدید | 14 پست

پنجشنبه قراره گچ رو باز کنن البته گچ نیست خودمم میتونم بازش کنم.حالا میشه پنجشنبه اول بازش کنم برم حموم بعد برم دکتر چسب بزنه؟

اینم واسه اینکه همه میپرسن.تهران.دکتر حسینی زادگان.هشت ونیم که با هزینه های جانبی حدودا نه ونیم

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید بری ارایشگاه

موهاتو بشوره

یه روشویی مخصوص دارن وقتی مو رنگ میکنن موهارو داخلش میشورن

اونجا

حوله بزاری رو صورتت که  خیس نشه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بعد از اینکه گچو باز کردی کلا ماه های اول خیلی باید احتیاط کنی 

البته خودم سعادتشو نداشتم خواهرم دماغ عملیه

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
باید بری ارایشگاه موهاتو بشوره یه روشویی مخصوص دارن وقتی مو رنگ میکنن موهارو داخلش میشورن اونجا ...

ینی تا کی صورتمو نشورم اخه نجسه که

2738
ینی تا کی صورتمو نشورم اخه نجسه که

چی نجسه؟

با دستمال مرطوب صورتت رو تمیز کن

با پنبه خیس هم تمیز کن

بعد خشک کن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اسی سخته؟! یخورده میگی؟! منم میخام برم

سخت نیست ولی دوروز اول که تامپون هست خیلی بده احساس خفگی میکردم بعد تامپون کسیدن هم دردش خیلی کم بود فقط چندش بود. شبا هم یکم سخته چون دماغ کیپه باید رو به بالا بخوابی و با دهن نفس بکشی که همش دهن خشک میشه.من شمام کمبود شده بود که الان بهتره ولی لبام خیلی ورم داره. درد نداشت 

ولی منچون سر نجسی و اینا یکم حساسم عصابم خورده چون صورتم نجسه ولی نمیتونم بشورم دلم میخواد برم حموم. 

مبارکت باشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
چی نجسه؟ با دستمال مرطوب صورتت رو تمیز کن با پنبه خیس هم تمیز کن بعد خشک کن

خون ریخته بود دیگه. اینجوری پاک میکنم ولی نجسی نمیره دیگه دلم میخاد برم حموم

2706