2733
2734
عنوان

زودترین زمان بی بی چک همه شرکت کنید

31850 بازدید | 41 پست

سلام بچه ها

میگم بچه ها زودترین زمانی که بی بی چک بارداریو مثبت نشون میده از چه زمانیه؟ یعنی کسی بوده قبل از پری بیبی چک مثبت نشون بده؟

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
دیرتر زمان من بودم بعد سه ماه زدم و فهمیدم😅

یعنی وقتی پریود نمیشدی شک نکردی؟!

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من روز ۲۷ دوره یعنی ۳روز به پریود مثبت شد خیلی کمرنگ

همون لحظه رفتم ازمایش بتا ۱۵۴ بود

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بستگی به فردش داره ک چقدر هورمون بارداری ترشح کرده باشه... دوستم 2قلو باردار بود ولی بی بی چک نشون نداد تا 5ماهگیش...چندنفر هم توی موعدشون بی بی چک زدن مثبت شد... 

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2740
برای من روز اول نشون داد

روز اولی که باید پری میشد؟

من قبل اینکه پریود بشم نشون داد

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
من قبل اینکه پریود بشم نشون داد

یادت هست چند روز قبل پریود؟

من هرماه پریودام ۴ روز جلو میافتاد یعنی ۱۸ خرداد که پریود شده بودم انتظار داشتم ۱۴ تیر پریود بشم بعداز ی روز یعنی ۱۵ تیر بی بی زدم مثبت شد خدا رو شکر   ۳ سال ونیمه م منتظر بودم عزیزم

زیاد که خوب باشی باید بعدش ثابت کنی خر نیستی  

من امروز بی بی چک استفاده کردم هاله داره ولی کاملا مشخصه هالش فقط مارکش مدیکوره میگن کاذب زیاد داره

ولی من نه قرصی خوردم نه امپولی زدم عکس فرستادم نیومد

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

من خودم قبل موعد نزدم ک تو ذوقم نزنه

منتظر موندم تا روز ۵ تاخیر زدم هاله انداخت

همون روز رفتم آز خون دادم بتام ۱۰۰۰ بود

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35