2733
2734
عنوان

همسرم عشقم زندگیم همه کسم از پیشم رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 546890 بازدید | 4487 پست
خدابهتون صبربده ..ان شاالله بهترین وقشنگترین اتفاق هابراتون بیفته ...خیلی سخته

زندگیم تموم شد همه چیو سیاه میبینم فقط چنگ میزنم به هر جا که بتونم آرامش بگیرم ولی نمیشه خیلی حالم بده نمیدونم چکار کنم آینده م زندگیم‌رفت باورم‌نمیشه این منم که همسر گلمو از دست دادم دخترمو میبینم کباب میشم هی میپرسه بابام کی میاد سه سالشه فقط خداااا خودم داغونم اصلا نمیدونم کجام چکار میکنم همه چب برام سیاهه ای کاش یکم بدی داشت حداقل خدایا تو بگو چی کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدددددر سخت..

خدایا چقدر گریه کردم 😭😭😭😭😭😭

سمی جون چطوری دوام آوردی واقعا سخته میدونم خدا بهت صبر داده بلید صبری که میده خیلی زیاد باشه 

بنظرم داغ از دست دادن مونس و همدم از همه دردای عالم بدتره و سخت تره😥😥😥😥😓

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
صبورانه جون منم ۱۷ روزه همسر عزیزم رو از دست دادم یه دختر کوچک دارم دارم دق میکنم خیلی سخته ادامه زن ...

وااای خدایا

عزیزم چی شده؟؟

خدا رحمتش کنه 😓

چجوری از دست دادینش؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
زندگیم تموم شد همه چیو سیاه میبینم فقط چنگ میزنم به هر جا که بتونم آرامش بگیرم ولی نمیشه خیلی حالم ب ...

نمیدونم واقعا هدف خدا ازافرینش ما چی بوده ؟؟؟کاش یکی جواب درست وحسابی ومنطقی بده فکرکنم بعدش راحت تربااتفاقات دنیا کناربیایم..‌

حق دارین واقعا شرایط سختی دارین...خیلی ناراحت شدم براتون ان شاالله این روزای بد به سرعت بگذره ...

@mt64    

وااای خدایا عزیزم چی شده؟؟ خدا رحمتش کنه 😓 چجوری از دست دادینش؟

سکته قلبی کردن تو خواب فکر کردم خوابه ۳۸ سالش بود فقط ۷ سال فقط با هم زندگی کردیم دادم دق میکنم اصلا نمیتونم باور کنم دادم دیوونه میشم خدا خیلی سختی به من داده تو زندکیم این دیگه اوجش بود نمیدونم چکار کنم نمیدونم اینقد از همچین روزی نیترسیدم به سرم اومد یه روز میومدم اینجا روزشماری برا به دنیا اومدن بجه م اخه الان من چی دارم که بگم نمیدونم کجام چکار کنم

سکته قلبی کردن تو خواب فکر کردم خوابه ۳۸ سالش بود فقط ۷ سال فقط با هم زندگی کردیم دادم دق میکنم اصلا ...

واااایییی خدا رحمتش کنه شوهرتو😭😭😭😭😭 

خیلی سخته .. من خودم داغ پدر و مادر دیدم ولی فکر کنم داغ همدم بدتره 

واااای آرامش جان نمیدونم چطوری تسلی بدم دلت رو ببخش منو میدونم خیلی سخته خیلی 😓

سالم بودن؟ من که شوهرم تپش هم داره 😩😰😰😰

2738
صبورانه جون منم ۱۷ روزه همسر عزیزم رو از دست دادم یه دختر کوچک دارم دارم دق میکنم خیلی سخته ادامه زن ...

تسلیت میگم بهتون خیلیییییی داغ سختیه مخصوصا مرگ عزیز منم دخترکمو از دست دادم فکرو خیالش همش باهامه

هرجا که میرم جلو چشامه

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢
خدا صبرتون بده .من دارم دیوانه میشم حالم خیلی بده

ممنون عزیزم خدا به شماهم صبر بده منم دارم دیوونه میشم تو دلم آشوبه انگار یکی داره قلبمو فشار میده رفتم دکتر تخمدان هام کار نمیکنن گفتن از بس فشار عصبی روت هست اینجوری شده

لطفا واسه شادی روح دخترم و تمام اموات صلوات بفرستین😢😢😢

سلام سمیه جون شاید تنها کسی که بتونه تورو درک کنه من باشم یکم شهریور سال ۹۷ روز عروسیم بود اما ۵ روز بعدش همسرم فوت شد  روزی که اماده شده بودم برای مراسم پاگشا رفتم سر جنازه شوهرم دیگه کم کم داره میشه یکسال که من عشقمو از دست دادم یکساله که خودمو زندانی کردم تو خونه که مبادا برم بیرونو خاطرات روزای خوبم یادم بیاد .هیچ وقت نمیتونم روزی که جهیزیم که با هزااار تا امید با مرد زندگیم چیده بودم جمع شدو از یاد ببرم فکرشو بکن وقتی فیلمو عکس عروسیت برسه دستت که کسی که نفست به نفسش بند بود زیر یه خروار خاک باشه .شوهرم ۲۳ سالش بود همسن هم بودیم اما وااقعا کمرم داره زیر این همه فشار روحی له میشه .من پدرمو خیلی ساله پیش از دست دادم ولی محمدم اومد تو زندگیم فکر کردم خدا اونو فرستاده که بشه پشتو پناه من اما خدا اونم ازم گرفت .

سلام سمیه جون شاید تنها کسی که بتونه تورو درک کنه من باشم یکم شهریور سال ۹۷ روز عروسیم بود اما ۵ روز ...

سلام دوست نازنینم

الهی من دورت بگردم . سخته خیلی خیلی سخته

زبانم قاصره از گفتن هر جمله یا هر کلمه ای

درک میکنم چه ساله سختیو پشت سر گزاشتی

درخواست دوستیمو قبول کن. هرکار و کمکی از دستم بربیاد درخدمتتم. درخواست دوستیمو قبول کن بیشتر باهم حرف بزنیم

شاید بتونم ذره ای بهت ارامش بدم. با بند بند وجودم درکت میکنم. امروز از صبح به یاد بهنامم. نمیدونمم چرا همینجوری همش جلو چشممه

اومدم سایت تکست شمارو دیدم

من تو این 5سال جون کندم پیر شدم اما تونستم باهاش کنار بیام. 

از ته دلم برات ارزوی صبر میکنم

برای بهنامم که پیشم نیست یه فاتحه بخونین. ممنونم
سلام دوست نازنینم الهی من دورت بگردم . سخته خیلی خیلی سخته زبانم قاصره از گفتن هر جمله یا هر کلمه ...

خدا رحمتش کنه عزیزم    الان چطوری زندگیت تو چه وضعیتیه   انشالله همیشه دلت آروم باشه

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین