2752
2734

خودم با مشاور صحبت میکنم میگن خیلی کنترل گری میگم یعنی چی میگن اینکه شوهرت یا بچه ت یا دوستت کجا میره چیکار میکنه با کی میره مسئولیتش و عواقبش باخودشه اگه حتی نزدیک ترین فرد بهت کار اشتباهی داره میکنه شما میتونی صحبت کنی باهاش ولی اگه دیدی تاثیر نداره دیگه تکرارش نکن و بذار کارشو بکنه تو مسئول رفتار افراد نیستی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی واقعا اگه شوهرت هرکاری بکنه تو میگی به من چه!

عزیزم من نظرمو میگم وقتی ام ببینم پافشاری میکنه میزارم انجام بده،شاید من اشتباه میکردم،نمیشه که خودمو عاقل وبالغ ببینم بقیه ارو ادمایی که من باید تصمیم بگیرم براشون

عزیزم من نظرمو میگم وقتی ام ببینم پافشاری میکنه میزارم انجام بده،شاید من اشتباه میکردم،نمیشه که خودم ...

میدونم عشفم نظرت واسم مهمه

اخه برام سخته  بگم به من چه ربطی داره بلاخره کارای همه افراد خانواده رو هم تاثیر میذاره

مشاور من بهم میگه تا کی میخوای فداکاری و گذشت کنی بسه انقدر در برابر بقیه سکوت کردی دیگه عادت کردی حتی خودتم شبیه کسایی شدی که در حقت ظلم کردن و خودتم خودت آزار میدی

هر کاری دوست داری بکن اولویت خودت قرار بده ....

به علائقت برس.... 

فعالیت  اجتماعی داشته باش...

من مشاوره میرم مشاورم سعی میکنه بهم بفهمونه همه چی تقصیر من نبوده .آخه من سر هر چیزی خودمو مقصر میدونم.یعنی خانوادم همیشه منو مقصر جلوه میدادن سر کوچک ترین مسئله

خیلی تعجب کردم وقتی اینو گفتن وقتی گفتن بهت ربطی نداره بقیه چیکار میکنن حتی نزدیک ترین فرد بهت!!!!

من شوهرم خیلی باخانوماخوش وبش میکنه وقتی بهش میکم نکن فکرمیکنه حسودیم میشه واسه همین بیخیالش شدم بابا

خدایاخداجونم همه یه مریض هاروشفابده مشکلاته همه روحل کن.ماهمه امیدمون به توهه.منم شفابده خودت که میدونی عصبی ام.مشکلاتمم حل کن..خدایابه امیدبه تو..الهی شکرت...
خیلی تعجب کردم وقتی اینو گفتن وقتی گفتن بهت ربطی نداره بقیه چیکار میکنن حتی نزدیک ترین فرد بهت!!!!

وا وقتی شوهر اشتباهی میکنه که زندگی زن هم تحت تاثیر قرار میگیره چرا باید بگیم به ماچه این مشاورا چی میگن 

من شوهرم خیلی باخانوماخوش وبش میکنه وقتی بهش میکم نکن فکرمیکنه حسودیم میشه واسه همین بیخیالش شدم باب ...

اره گفت شما حق دعوا و بحق ندارین میتونین صحبت کنین ولی اگه طرفتون واسش مهم نیست حرفاتون برو سراغ کاراب خودت هرکی مسئول رفتار خودشه هیچوقت هیچوقت نذار حتی کسی بهت بگه چرا همسرت فلان کارو کرده حتی مادرش چون فقط و فقط به خودش ربط داره