2752
2734
عنوان

شوهر حرف گوش نکن دارین بیاین😂

861 بازدید | 20 پست

اینقد عشقمو دوست دارم که هروقت حرفامم گوش نده باهاش سرسنگین میشم ولی وقتی خوابه بوسه بارونش میکنم شمام اینجوری این؟دست خودم نیست وقتی میاد قربون صدقم میره محلش نمیدما ولی اخرش میمیرم براش 

چیکار کنم یکم حرف گوش کن بشه

اخههه😆😍 منم اذیتم میکنه محلش نمیذارم میمونه مظلوم مظلوم نگام میکنه خودمو به زور نگه میدارم ولییی😂😂😂

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی بده که نمیتونیم یکم محکم وایسیم جلوشون😁😥

من میییمونم دختر😂😂😂😂 یه ذرههه هم اهمیت نمیدم تو جمع حرف میزنم میخندم اصلا نگا نمیکنم😂😂😂 میمونه مظلوم نگام میکنه خودش بعد میاد از دلم در میاره

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
اگه دوسش داری اذیتاشم دوست داشته باش دیگه😁 مال اکثرا همینطوره😁

اخه میترسم طوریش بشه با فضولیاش رفیقاشو دوست ندارم ولی وقتی میاد پیشم اینقد خوب و خوش اخلاق و مهربونه میگم ولش کن

من میییمونم دختر😂😂😂😂 یه ذرههه هم اهمیت نمیدم تو جمع حرف میزنم میخندم اصلا نگا نمیکنم😂😂😂 میمون ...

اره همشون همینجورن بعد اخرش تنها شدیم میاد میگه تو الان با من قهری!!!

اره همشون همینجورن بعد اخرش تنها شدیم میاد میگه تو الان با من قهری!!!

😂😂😂 دقیییقا ، انگار معلوم نیس قهریم

اخرشم قهرامون بی ثمر میمونه

😂😂 دیگه چه کنیم

راهکاری اگه داشتی که به حرفت گوش میده به منم بگو خواهر دعات میکنم😁

ما از اول اینجور حرف زدیم که ب حرف هم گوش بدیم ، هم اون ب حرف من هم من به حرف اون ، خداروشکر اینجور هم میشه ، ولی میبینی بعضی وقتا اختلاف نظر هست 

همیشه هم گفتم به حرفام احترام نذاری و گوش نکنی منم نمیکنم همه چی متقابل 😂😂 

ما از اول اینجور حرف زدیم که ب حرف هم گوش بدیم ، هم اون ب حرف من هم من به حرف اون ، خداروشکر اینجور ...

ماهم قرار گذاشتیم ولی کو قرارو مدار ،البته نه که کلا بیخیال باشه ها ولی من روی یکی حساسم میگم باهاش نگرد میگه باشه ولی میره پیشش خیلی ناراحت میشم دوسش ندارم طرفو حس بدی بهش دارم میادم میگه باهاش بودم دروغ نمیگه