2733
2739
عنوان

واکسن ١سال ونیم دخترم😢

102 بازدید | 16 پست

خانماامروزبچموواکسن زدم همشدتوبغلمه اصلاتکون نمیخوره اگم تکون بخوره گریه میکنه ازدردیکی ازپاهاش

اصلانمیزاره حوله بزارم..

حالاهم خوابه ولی تبش بالاسـ صورتشومیگیرم داغه

چیکارکنم توروخدا

نمیتونم سرموروبالش بزارم میترسم خوابم ببره😢😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بدددددده این ۱۸ ماهگیه.

پسر اولم رد کرد مردم و زنده شدم. حالا واسه پسر دومم از الان تو فکرشممم

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2731

شیاف بزار یریع تبشو میاره پایین

فقط اگر استامنوفن دادی باید ۴ ساعت بعد شیاف بزاری

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2740

من هر بیست دقیقه یخ خورد کردم تو بلاستیک فریزر ی پارچه نازک دورش پیچیده روپاش گذاشم بچه من هفته پیش زد ولی ن گریه کرد قشنگ راه میرفت میرقصید ساعت یازده شب یکم تب داشت پارچه حوله نم دار کردم سینه زیربغلو سروپاشو نم دار کردم تبش پایین اومد 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

توبغل نگیر مادر بچرو بغل کنه تبش بالاترمیره 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
مشکل اینجااس بچم نمیزاره دس ب پاش بزنم...

اصلا اهمیت نده بهش همه نمیزارن تو هربیست دقیقه اونکاری ک گفتم انجام بده خدای نکرده جای واکسنش قرمز میشه بادمیکنه بدتره اینطوری دردش خوب میشه من بالای بیست دفع برای دخترم کمپرس کروم باورت نمیشه اصلا گریه نکرد انگار واکسن نزده بود

2706