2733
2734

عزیزانم من خارش گلو ویکم هم سرفه داره حیلی ترسیدم البته داداشمم بعضی علائم رو داره چی خوبه بخوریم تجربه هاتونو بگین ممنون 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من امروز پدرم رفت دکتر جوابش مثبت شد دکتر بهش گفت زولفا بخور البته اگر تیموس گیرتون اومد چ بهتر

آدم گاهی آنقدر تنها می شود وبا خودش حرف میزند که تبدیل می شود به دو نفر ... ؛)
2731

استارتر من نگرفتم ، اما تا میتونی اب نمک قرقره کن و بخور جوش شیرین بده

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
من امروز پدرم رفت دکتر جوابش مثبت شد دکتر بهش گفت زولفا بخور البته اگر تیموس گیرتون اومد چ بهتر

انشاالله بهتر شن عزیزم چی هست قرصه؟؟ 

قوی باش وپر از انرژی مثبت این کل روزاتو میسازه وتوکل به خدا کن خدا همیشه پشتته 💪💪💪
من گلو درد دارم و لرز و بدن درد ؛ رفتم دکتر میگه کروناست 

انشاالله بهتر شین گلم 

استارتر من نگرفتم ، اما تا میتونی اب نمک قرقره کن و بخور جوش شیرین بده

مرسی گلم انجام میدم بااینکه جایی نرفتم ورعایت کردم اما میترسم یه دختری همسن من ازفامیلای دور دوروز پیش فوت کرد از کرونا 

عزیزم ما خودمون گرفتیم داروی امام کاظم و کندر خیلی خوب بودن واقعا داروهای جوشوندنی هم خیلی تاثیر دا ...

عزیزم الان بهترین ؟؟ چیا بودن عزیز چه جوشوندنی هایی 

مرسی گلم انجام میدم بااینکه جایی نرفتم ورعایت کردم اما میترسم یه دختری همسن من ازفامیلای دور دوروز پ ...

وا دور از جون

این فکرا رو نکن

میلیونها نفر هم گرفتن و خوب شدن، اینطوری فکر کن

انشاالله سختیش تا همینجا باشه و از فردا بهتر بشی

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜