2733
2734
عنوان

جواب خواستگاری

674 بازدید | 73 پست

اگه خودتون کار داشته باشین با وجهه اجتماعی خیلی خوب ولی کارتون استخدام رسمی نباشه و به نوعی خصوصی حساب بشه و تحصیلات عالی داشته باشین 

خواستگارتون با اینکه وضع مالی خیلی خوبی داره و نیازی به درآمد زن نداره اصلا، اما باز جلسه اول بهتون بگه همکارام میگن زن باید کار کنه و کمک حال مرد باشه و جلسه دوم هم بعد از دو هفته بیاد و بگه فکرم مشغوله که اگه کارت نگرفت میخوای بعدش چیکار کنی چون من زن کاره میخوام و ازتون بپرسه در دوران کارآموزی حقوق هم بهت میدن یا نه. حتی بگه به جای خرید طلای عروسی میخوام زمین بگیرم که سرمایه گذاری باشه . حتی همون جلسه اول بگه 14 سکه کافیه به نظرم چون ما باید الگو باشیم در حالیکه عرف شهرمون اینه که هر مردی که خونه داره نصف خونه رو مهریه قرار میده و ایشون خونه هم دارن. بعد از اینکه از شغل و درآمدش هم میگه برگرده به شوخی بگه حالا فکر نکنی داره شوهر پولدار گیرت میاد

خیلی بدم اومد

جواب رد

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا خاستگار من ميگه كار نرو بهم برخورده ك

ميگف بشين خونه بچه داري كن خوب بود؟

البته خودمم مطمعن نبستم اين روزا همش درگبرم

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2738

به خاطر پول زن کسی نشین

اخلاق 

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

میگم نه من الان شاعلم بعد ازدواج قصدم نیست کار کنم برا همین مردی که دنبال زن شاعل باشه جواب میکنم ولی حتی اگه دوست داشته باشم کار کنم هم فردی که براش مهمه زنش شاعل باشه و رو درامد زنش حستب باز کنه به درد زندگی نمیخوره و ازدواج باهاش یعنی امصا کردن سند بدبختیت

2706