2737
2734
عنوان

کرونای بچه ها بیاین خواهش میکنم

470 بازدید | 39 پست

بچه هام ۸سالع ویکساله ان.گرفتیم هممون دکترفقط دیفن هیدرامین واستامینوفن داده اما پسرم ۸سالشه تب داره بی اشتهاس و بیحال.چیکار کنم شما چی کارکردین؟؟؟دخترم یسالشه.استامینوفن میدم بهتره خداروشکر.ناراحتم ازاینکه یساله من بچهذها رو بیرون نبرم پارک بازار مهمونی گردش مسافرت نبردم.نزدیک یساله دارم پول ژل وضدعفونی میدم دستامون اگزما شد دم در و اسانسور ضدعفونی میکنم اخرشم گرفتیم.فقط میخوام بچه هام خوب بشن امروز ازشروع اولین علامتامون یازده روزی میگذره کمک

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای بچه ها شیاف استامینوفن استفاده کن هم تبشونو قطع میکنه هم دردبدن رو از شربت بهتره،اب هویچ اب سیب واب پرتقال بکشبد مدام بخوربد عسل+لیمو ترش تازه هم اماده کن روزانه بخورید ان شاالله خیلی زود خوب بشید

عزیزم روحیه تون رو از دست ندید تا میتونی به بچه ها ابمیوه تازه بده، اب هویج و سوپ درست کن داخلش شلغم رنده کن ، اش گشنیز هم خیلی خوبه ، انشااله خوب میشین

زندگی خیلی کوتاه تر است از آنچه ما فکر میکنیم.
وای بعد از۱۱روز هنوز خوبذنشدین؟ عزیزم درکتون میکنم امیدوارم هر چ زودتر خوب بشید

نه همین نگرانم میکنه بدتر شدیم انگار من که جونی ندارم سرپا وایسم 

2738
وای بعد از۱۱روز هنوز خوبذنشدین؟ عزیزم درکتون میکنم امیدوارم هر چ زودتر خوب بشید

نه مثل این که گفتن بعد یازده روز اولین علائم رو دیدن

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
عزیزم روحیه تون رو از دست ندید تا میتونی به بچه ها ابمیوه تازه بده، اب هویج و سوپ درست کن داخلش شلغم ...

اشتها نداره ازصبح فقط لیمو شیرین میخوره.چرک خشک کن ندم؟تب کنه چیکارکنم

نه مثل این که گفتن بعد یازده روز اولین علائم رو دیدن

نه ازشروع علاعم سردرد وبدن درد وگوش درد همسرم،۱۱روزی میگذره

برای بچه ها شیاف استامینوفن استفاده کن هم تبشونو قطع میکنه هم دردبدن رو از شربت بهتره،اب هویچ اب سیب ...

پیامت برعکس اومده

اگه حالت تهوع دارن زنجبیل هم خوبه ، داخل شربت لیمو عسل کمی زنجبیل بریز 

نداره خداروشکر فقط بیحال افتاده میگه سرم درد میکنه😭

2706