2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

aziz be nazar morede khubi nemiad khahar shohare man ba pesari ezdevaj karde be omide ba khoda boodanesh alan tu zendegi mibine na akhlagh dare na pool na zaher taze bache nane hast va daste bezan dar had keshide zadan ham dare ba adame efrati ezdevaj nakon
ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
ببین من نمیدونم شرایط شما چیه امااااا اگه پدر و مادری داری که درکت نمیکنن اگه سنت بالا رفته و اگه های اینطوری پس از چاله خودت رو توی چاه ننداز
تصور کنید اگر قرار بود هر کس به اندازه دانش خود حرف بزند چه سکوتی بر دنیا حاکم می‌شد. (ناپلئون بناپارت)
عزیزم خیلی باهم اختلاف سلیقه دارید،بهتره بیشتر فکرکنی،صبحت یه عمر زندگیه.بهتره خودت تنها بری مشاور و ازش کمک بخوای.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
ولی بدون شوخی این آقا داره تمام شرایطش رو همین الان به شما میگه و حتی ممکنه بعدها سختر از این هم باشه . این شما هستید که باید این آقا رو با اون شرایط که براتون گفته بپذیرید . ببین میتونی با این شرایط کنار بیایی .
من حاضرم یه عمر تنها زندگی کنم اما با همچین شرایطی ازدواج نکنم عمه من فوق لیسانس بود و همه خواستگاراش رو رد میکرد تو سن 35 سالگی ازدواج کرد و الانم بعد 15 سال خیلی خوشبختن
تصور کنید اگر قرار بود هر کس به اندازه دانش خود حرف بزند چه سکوتی بر دنیا حاکم می‌شد. (ناپلئون بناپارت)
2706