2733
2739

عزیززززم نگران نباش ...

منم تجربه انتقال رو دارم ... ضخامتت قبل از انتقال چند بود؟؟ 

بلاست گذاشتی؟؟

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
عزیززززم نگران نباش ... منم تجربه انتقال رو دارم ... ضخامتت قبل از انتقال چند بود؟؟  بلاست گذ ...

اره بلاست بود...ضخامتم قبل از انتقال هشت و.نیم بود...یعنی راستی راستی منفیه؟

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بلاست بود...ضخامتم قبل از انتقال هشت و.نیم بود...یعنی راستی راستی منفیه؟

شرایطتت خیلی خوب بوده عزیزم ... احتمالش خیلی زیاده که مثبتی ...

منه بدبخت خاک بر سر دو ساله ضخامتم بالای هفت نمی ره انتقال بدم باید برم هیستروسکوپی کنم تا ببینن چ مرگمه

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
2731
شرایطتت خیلی خوب بوده عزیزم ... احتمالش خیلی زیاده که مثبتی ... منه بدبخت خاک بر سر دو ساله ضخامتم ...

چطور مثبته؟بی بی زدم منفی بود،،،وای خدا حالم داغونه

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله
چطور مثبته؟بی بی زدم منفی بود،،،وای خدا حالم داغونه

ای عزیزم کاش بی بی چک نمیزدی هنوز ...

ولی اصلا ناامید نباش داروهاتو منظم استفاده کن ... تا چهارده روز تمام بی خیال باش 

ای عزیزم کاش بی بی چک نمیزدی هنوز ... ولی اصلا ناامید نباش داروهاتو منظم استفاده کن ... تا چهارده ر ...

خدا کنه اشتباه شده باشه