2737
2739
عنوان

به نظرتون

110 بازدید | 10 پست

خانما کاغذ دیواری از مد افتاده خز شده من دوست دارم بقیه میگن دیگه کسی نمیزنه؟؟؟!!؟؟؟؟؟! 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

نه... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرت و گفتن 

ولی اگ. میزنی ی طرف خونه و بزن و اینک ساده باش 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728

کسی هست زده باشه جداشده؟؟ 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2738
پس چی میزنن؟؟؟؟؟ رنگ؟؟؟؟ کاغذ ک خیلی خوشگلتره؟؟؟ چرا زود از مد  بیفته؟؟؟؟من تازه داشتم بهش فک م ...

والا منم خیلی طرح ها ومدلاشو دوس دارم ولي میگن بعد یه مدت جدا میشه با این وضع اقتصادی میترسم بزنیم و از بین بره

والا منم خیلی طرح ها ومدلاشو دوس دارم ولي میگن بعد یه مدت جدا میشه با این وضع اقتصادی میترسم بزنیم و ...

بله ما زدیم الان بیشترش درز هاش بلز شده خیلی بد 

ما حدود 6 سال زدیم 

ولی همسایمون 8 سال بیشتر زده خبگیلی خوب مونده 

اصن باز نشده 

باید ی ادم ماهر و بیاری

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بله ما زدیم الان بیشترش درز هاش بلز شده خیلی بد  ما حدود 6 سال زدیم  ولی همسایمون 8 سال ...

مادر شوهرمم 4 ساله زده هیچیش نشده رفتم پرسیدم میگن با ضمانت میزنیم اگه جدا شد خودمون میایم درستش میکنیم