2733
2734
عنوان

بارداری پسر و علائم هایی که دارم

48498 بازدید | 42 پست

سلام خانمای گل . من چند روز پیش رفتم سونو آنومالی و دکتر تشخیص داد صددر صد نینی گوگولی پسره . میخوام از علائم های دوران بارداریم بگم که اگه کسی هنوز جنسیت نینیش را نمیدونه کمکش کرده باشم 😍

اوایل بارداری فشارم پایین و پاهام سرد بود . هیچگونه حالت تهوع نداشتم و صبح ها سرحال تر از بعدازظهر ها بودم . 

علاقه ام به مرغ زیاد تر از گوشت قرمز . خستگی زیاد . از اولین سونو که در ۶ هفتگی انجام دادم واسه تشکیل قلب جنین در قسمت راست شکمم بود و هنوزم سمته راسته . ضربان قلبش ۱۸۸. فرم شکمم بیضی شکل . علاقه زیاد به شوری و ترشی و تندی . خیلی ریلکس و آرومتر شدن اخلاقم . نرمی پوست دست و پاهام و صورتم . احساس سبکی درناحیه شکمم. علاقه ام به خوابیدن رو پهلوی راست . بزرگتر شدن سینه سمت راستم .

تمام علایمات من دارم نی نی دختر😐

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقبقا همینا رو دارم..اما بچم دختره

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2731

منم بچم پسره و علائمم دقیقا برعکس شما بود

حالت تهوع داشتم و همش عوق میزدم

چیزای شیرین دوست داشتم مخصوصا بستنی

ضربان قلبش ۱۴۶ بود تو سونو ان اتی و سمت چپ بود

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2738

خوشبحالت چه بارداري واحتي ايسالا تا اخرش راحت و اروم پيش بره من كه يه بار باردار شدم مرگ و جلوي چشمام ديدم هروز تهوع و ويار وحشتناك و بيمارستان بعد اين همه سختي اخرشم تو ١٢ هفته قلبش ايستاد برام دعا ميكني اينبار باردار شم بدون دردسر و بچم سالم بمونه😔😍🙏🏻؟

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️

نمیشه گفت با علائم تو، همه جنسیت بچشون پسره من سر دخترم بیشتر این علائمو داشتم علائم بستگی به بدن هر شخص داره و اختصاصیه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن