2733
2734

من هر وقت برم فقط در حد همون احوالپرسی و اینا بعدش حرف کم میارم مجبوریم بشینیم نگا هم کنیم 😅 با اینکه خونه‌شون دوره و دور به دور میریم

بیاید بگید شما چی میگید تا منم بگم

از شکموهای سایت هستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم کم میارم ولی مثلا نگا فیلم میکنه سوال میپرسم که فیلم چطوره چجوریه چیه اونم حرف میزنه که اونجوری اونجوری

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
2738

اونا باید حرف باز کنن با پسرشونم حرف نمیزنن؟!ز گرونی از کارهای روزمره از فلان خبر فلان هنر جدید از کرونا حرف ک زیاده ما تازگیا چون شب طولانیه بازی میاریم باهم بازی میکنیم

فوتبال دستی پاسور برج هیجان شطرنج یمدتم زده بودیم تو کار پانتومیم خیلی خوش میگذره

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  

مادر شوهرم خوش صحبته،، معمولا خیلی حرف میزنه و منم تایید میکنم.

به من باشه بجز سلام و احوالپرسی حرف دیگه ای بلد نیستم.

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
منم مثل تو البته مادرشوهرم اسگوله کلا با من گرم نمیگیره بدش میاد از من🙁🤤😁

مادرشوهر من بنده خدا هی میخواد گرم بگیره ها ولی اونم انگار حرف نداره منم سربسته جواب میدم یجور نمیگم که حرف حرف بیاره😅

از شکموهای سایت هستم  
اونا باید حرف باز کنن با پسرشونم حرف نمیزنن؟!ز گرونی از کارهای روزمره از فلان خبر فلان هنر جدید از ک ...

با پسر شونم نه خیلی در حد همون از کار چه خبر و اینا اونم جواب میده میره دیگه

از شکموهای سایت هستم  
2706