2737
2739

من علایم کرونا دارم ولی آزمایش خون دادم‌منفی شد خودم احتمال زیاد میدم کرونا دارم ولی خفیفه،سرفه میکنم از دیشب موقع سرفه یه درد شدیدی میگیره تو عضلات پشت کمر و پهلوهام،در حالت معمولی هم زیاد نمیتونم‌بشینم عضلات پشتم درد میکنه ولی موقع سرفه آخم در میاد چون دردش زیاد میشه میخوام بدونم‌کسی اینجوری بوده؟میتونه به خاطر درگیری ریه باشه؟چون تنگی‌نفس ندارم تنها نگرانیم اینه که ریه م درگیر نشه فردا میرم دکتر ولی الان از فکر و خیال نمیتونم‌بخوابم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز روز پنجم مریضیم بود علامتام از بین رفتن بویایی و کم شدن چشایی،سرفه،بی اشتهایی و بی حالی

الان دكترا ديگه با علايم اشنا هستن دوستم رفت دكتر گفته نميخواد تست بدي كروناس دارو داد سريع خوب شد دكتر بهت دارو نداده؟

2738
انقد بی اشتهام که صبح تاحالا فقط چند لقمه نون به زور خوردم و یه لیوان آب سیب

خيلي اشتباه ميكني بزور بخور خدا نكرده كليهات  درگير نشن پاشو تنبلي نكن تو الان مادري قوي باش

الان دكترا ديگه با علايم اشنا هستن دوستم رفت دكتر گفته نميخواد تست بدي كروناس دارو داد سريع خوب شد د ...

آزیترومایسین یه روز خوردم بهش حساسیت دارم تهوع میگیرم و گوارشم بهم میریزه دیشب از شدت حالت تهوع رفتم دکتر گفت علامتات کروناس سرم بهم زد خوب شدم گفت چون بارداری نمیتونم دارو زیاد بهت بدم برو آزمایش بده اول،منفی بود،شوهرم برد جوابو نشون داد گفت منفیه کرونا نداره 

خيلي اشتباه ميكني بزور بخور خدا نكرده كليهات  درگير نشن پاشو تنبلي نكن تو الان مادري ...

موقع سرفه پهلوها و کلیه هامم درد میگیره همش میگم‌نکنه خدا نکرده از کار بیفتن😢جوشوندنی از ماما پرسیدم گفت هیچی حق نداری بخوری فقط به دونه و حریره بادام و اینا

موقع سرفه پهلوها و کلیه هامم درد میگیره همش میگم‌نکنه خدا نکرده از کار بیفتن😢جوشوندنی از ماما پرسید ...

شربت اب ليمو عسل ويتامين سي حوشان اب ولرم تند تند بخور سوپ ابكي درس كن ماهيچه بپز با ابش بخور

2706