2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهرم اونجا بود ولی خیلی سال پیش 

تقریبا یازده سال پیش اون موقع آره همه چی دادن بهش اما خواهرم از رسیدگی پرستارا راضی نبود که خوب خیلی سال گذشته حتما بهتر شده

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

خواهر من بیست روز زایمان کرد سزارین چهار و خورده ای شد تامین اجتماعی دارن راضی نبود از بیمارستان میگفت خورشت کرفس  دادن پر لوبیا که اصلا برای زاچ خوب نیست ساکشون هم خیلی الکی بود من دیدم حتی توش یک تیکه لباس برای بچه نیست دو تا مای بیبی تبلیغاتی توش بود بقیه شو ندیدم فکر کنم دمپایی و شاید چیزای الکی دیگه از رسیدگی شون هم راضی نبود 

دوستمم چند سال پیش زایمان کرده بود پدرش رو در آوردن

من اسفند کورتاژ شدم اونجا، راضی بودم ، اره ساک داشت ، دوتا لیوان ، قاشق چنگال  ، دستمال کاغذی داشت تاجایی ک یادمه ، هزینش هم بستگی ب بیمت داره ، تامین اجتماعی واسه کورتاژ دوتومن دراومد

خدایا شکرت💜
خواهر من بیست روز زایمان کرد سزارین چهار و خورده ای شد تامین اجتماعی دارن راضی نبود از بیمارستان میگ ...

واقعا؟؟؟اخه میگن خیلی خوبه ک ...من دوبار بخش زایشگاه رفتم برا نوار غداش چلو گوست بوده با دوغ و سوپ و سالاد چ شانسی داشته خواهرت طفلی😬دکترم اونجاس نمیدونم چ کنم

2740
بیمه نیستم عزیزم ازاد

خب احتمالا همون چهار پنج تومن درمیاد ، چون خصوصیه، من راضی بودم از همه چیزش ، اتاقش تمیز بود ، خیلی رسیدگی میکردن ، پرستارا و پرسنل هم مهربون بودن ، اصلا نفهمیدم ، امیدوارم زایمان راحت و سالمی داشته باشی🙏

خدایا شکرت💜

من همین هفته ی قبل رفتم بیمارستان پرسیدم هزینه زایمان طبیعی با بیمه تامین اجتماعی ۴ تومنه. بی دردی یک میلیون و ۸۰ هزار تومن. اتاق خصوصی هم شبی ۴۰۰. از خرکی هم پرسیدم راضی بودن از بیمارستان و پرسنل. تاریخ زایمانتون کی هست؟