2733
2734
عنوان

خواستن پسر مورد علاقم

720 بازدید | 64 پست

من یه ساله از یکی از مشتریام خوشم اومده و واقعا دوسش دارم،تو این یه سال پنج شش بار مشتری ما بوده و هر بار میومده داداشم کارشو راه مینداخته و هیچ حرفی بین ما زده نشده اما من عاشقش شدم

میخوام بهش ابراز کنم الان

واسطه بفرستم؟یامن شخصا بهش نزدیک بشم؟

کسی تجربه داره خودش؟

اگه من پیامش بدم یا هرچیز دیگه، چی بگم که باور کنه؟

شمارشودارم چون مشتریمونه

تعداد رای : 30
نظرسنجی
واسطه
17
56%
پیام یا حضوری
13
43%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نظرمن اینه خودش ک دیدت اگ میخواست  میومدجلو 

خودتو کوچیک نکن

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2738
وقتی اومده بودبرای کارش شناسنامش رودیدم خالی بود

منظورم زن نبود، شاید کسی رو دوست داره، قول و قراری، دوست دختری ...

بعدشم به نظرم بزار خودش بیاد سمتت بالاخره اونم تورو دیده اگه بخواد پا پیش میزاره

اگه تو چیزی بگی ممکنه واست بد بشه بخصوص اینکه میگی داداشتم کاراشو راه انداخته و میشناسش

۲۶

اوکی چند تا تاپیک بود که دخترا همشون پونزده شونزده سالشون بود خواستم مطمعن شم تغییر هورمون نیست،ببین کرد من اگه جای تو بودم خودم مستقیم باهاش حرف میزدم اصن از واسطه استفاده نکن 

جمله ای که در روز رستاخیز باعث تخفیف در مجازات میشود:ما از همان ابتدا نیز علاقه ی به دنیا آمدن نداشتیم...
وقتی اومده بودبرای کارش شناسنامش رودیدم خالی بود

شاید کسیو دوست داشته باشه باکسی دوست باشه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706