2737
2739
عنوان

💫✨ ختم سوره فتح ✨💫

| مشاهده متن کامل بحث + 11803 بازدید | 843 پست

سلام خواهرهای نازنینم.

سوره‌ی فتح هدیه به صاحب الزمان(عج) خوانده شد.ان شاالله امام زمان(عج) یاور و شافع همه‌ی مسلمانان باشند.

اللهم عجل لولیک الفرج.💚💚💚

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

🌺✨🌺✨🌺✨🌺✨🌺

نوزدهم آبان : @70alna    ( به نیت سلامتی تو راهی شون و زایمان راحتی داشته باشند ان شاءالله )

عزیزم ان شاءالله با واسطه صاحب الزمان (عج) حاجت تون برآورده بخیر بشه و از جمیع بلایا در امان باشید الهی آمین

🤲♥️🤲♥️🤲♥️🤲♥️🤲

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@70alna   دوست نازنیم انشاالله به برکت این ختم مجرب حوائج قلبیتون برآورده به خیروبانگاه ویژه پیامبر صلوات الله علیه زندگیتون لبریزاز آرامش وامنیت وسلامتی باشه،آمین یارب العالمین💖

🌤 *"أن الأرض یرثها عبادی الصالحون"* 🌤صهبای سابقم دوستان عزیزم💖
2728

@70alna  ان شاالله هم خودتون و هم توراهیتون سلامت باشید و از جمیع بلایا درامان خداوند باشید. 

🍃🍀🍃🍀💚

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

دومین روز چله شوق نماز...

شبهه: من با خدا رابطه صمیمی دارم نماز مهم نیست!! 😈

👈اول باید از کسی ک این فکرو داره بپرسیم من با خدا رابطه دارم یعنی چی؟🤔

1️⃣اولا تمام موجودات دنیا از این جهت که خدا خلقشون کرده و روزیشون دست خداست چه بدونن چه ندونن چه بخوان چه نخوان با خدا رابطه دارند😉

حتی کفار و ستمگران👿 هم نمیتونن بی رابطه با خدا باشن⚡️

لا یمکن الفرار من حکومتک"💗 رحمت عام خدا شامل همه میشه حتی اون که خدارو قبول نداره

2️⃣دوما اینکه من از این نوع رابطه رضایت داشته باشم ملاک نیست⚡️

هر کسی میتونه خودشو گول بزنه و دچار خود فریبی بشه❌

3️⃣سوما مهم اینه که رب و معبود و معشوق از ما راضی باشه😍

نه اینکه ما از خودمون و باورهامون راضی باشیم ⚡️

بزگشت همه به سوی اوست نه به سوی خودمان، داور خداست نه خودمون⚖️

4️⃣چهارما خدا خودش مسیر رشد 🛣 و نزدیک شدن به خودش رو نشونمون داده و گفته رضایتش در چیه

👈 پس اگه کسی عبد و مطیع خدا باشه بر اساس رضایت خدا راضی میشه✔️نه بر اساس رضایت نفس خودش✖️ 

کسی که فکر میکنه رابطه ی خوبی با خدا داره اما خدارو در امر نماز خوندن اطاعت نمیکنه در اصل داره نفس خودشو عبادت میکنه نه خدارو⚡️

#شبهات_نماز

دوره #شوق_نماز

پیـش بـہ سـوے خــ❤️ــدا

☘️🌻🌺🍃🌕🌻☘️🌻🌺🍃🌕🌻

سلام دوستای گلم من و نرگس و زهرا دیروز روی هم شش سهم از چله ی قشنگمون رو ادا کردیم به نیت امام زمان ،انشالله مقبول باشه

@70alna   ی عزیز امروز هم به نیت شما بزرگوار شش سهم خودمون رو ادا میکنیم انشالله حاجتروا و دلشاد باشین😘😘😘😘

وخدابه شدت کافیست😘�
2740

@70alna    سلام گلم 🌹 به نیت حاجت دلت سوره فتح خوانده شد

به نیت حاجت رواییت یک نادعلی و 14 صلوات هدیه به حضرت زهرا خوندم

انشاالله انشاالله حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 💚 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
دومین روز چله شوق نماز... شبهه: من با خدا رابطه صمیمی دارم نماز مهم نیست!! 😈 👈اول باید از ...

👌👌🙏🙏

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

سلام خواهر عزیزم لبخند مهربونم

ببخش امروز وارد سایت شدم 

دو سهم دیروز و امروز رو الان خوندم 

حلال کن عزیز😘❤😘❤😘❤

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست