2737
2734

نه هفته و سه روزمه

فعلا سونو قلبمو وقت نشد ببرم دکتر

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه خانوما باید سونو ات تی برن؟؟ 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2728
همه خانوما باید سونو ات تی برن؟؟ 

مهمه عزیزم

سلامت جنین رو نشون میده

خدای نکرده عقب مونده باشه از سونو و ازمایشش میفهمن

مهمه عزیزم سلامت جنین رو نشون میده خدای نکرده عقب مونده باشه از سونو و ازمایشش میفهمن

آها مرسی

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

اسی عزیز باید دوازذه هغته بشی!!

یک تست میگم انجام بده . صد درصده 

بعد ببین ان تی درست تشخیص میده جنسیت یا نه!(

ده هفته که شدی. ادرار اول صبح بریز لیوان بعد ی سوزن خیاطی سالم بنداز توش. بعد 24ساعت سوزن بردار و خوب بشور. اگه زنگ زده بود یا سیاه شده بود دختره اگه تغییر نکرده بود پسره.

حتما انجام بده نتیجش بگو. سوزن از سوزنایی که لباس با دست میدوزن باید باشه

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین
آها مرسی

فدات عزیزدلم

غصه نخور برا باردار نشدنت

منم بدتر از تو بودم

تازه من دوتا سقطم داشتم کلا ناامید شده بودم

خدا خودش نظر کرد

سوره حضرت مریم و حدیث کسا رو چهل روز مداوم بخون

خیلی حاجت میدن

2738
اسی عزیز باید دوازذه هغته بشی!! یک تست میگم انجام بده . صد درصده  بعد ببین ان تی درست تشخی ...

فدات عزیزم

حتما امتحان میکنم

ولی فک نکنم اون سونویی من میرم جنسیت بگه

خیلی جدی و بداخلاقه حرف بزنی ضایع میکنه 🙄

فدات عزیزدلم غصه نخور برا باردار نشدنت منم بدتر از تو بودم تازه من دوتا سقطم داشتم کلا ناامید شده ...

ممنون عزیزمدلم. من الان باردارم یکماه نیمم هس. خودم باورم نمیشه. معجزه خدا بود برام. میخوام وقتی از سلامتش مطمئن شدم امضامو عوض کنم. آخه دکتر میگه ضعیفه. بتام 1300 بود

فدات عزیزم حتما امتحان میکنم ولی فک نکنم اون سونویی من میرم جنسیت بگه خیلی جدی و بداخلاقه حرف بزن ...

جاری من تو جوش شیرین ادرارشو میریزه. اگه کف کرد فک کنم پسره. چن تا این روشو انجام دادن درست در اومد

ممنون عزیزمدلم. من الان باردارم یکماه نیمم هس. خودم باورم نمیشه. معجزه خدا بود برام. میخوام وقتی از ...

ای جانم مبارکه انشالله که خدا حفظش میکنه

غصه نخور

من که بتام 300 بود چهار پنج روز بعد موعدم

مهم اینه بعد دو روز بری باز ازمایش دوبرابر شده باشه

2706