2733
2739

دو ماه پیش یکی از دندونامو پر کرد باز درد گرفت تیر مبکشید بعد یک‌ماه رفتم نشون دادم گفت از بغلیه اونم درست کرد این دندونمم نصف موادشو عوض کرد سیاه ریخت ک ۶۰۰ گرفت قبلیم ۴۰۰ باز درد میکنه یک ماه گذشته الان برم باز باید پول بدم؟ فکر کنم عصب کشی میخواسته نکرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لعنت به دندون پزشک من

رفتم‌چک اپ گفت دندون جلویی رو باید ترمیم کنم دردم نداشت گفتم باشه ترمیم کرد شدید درد گرفت تا چند ماه این طوری بود هی میرفتم پیشش گفت طبیعه

رفتم جایی دیگه گفت عاج دندون مو تراشیده 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

باخودت تکرار کن من میخواهم، من می توانم، من انجامش خواهم داد،من‌موفق خواهم شد
پول پرکردن رو ازش کم میکنه مثلا اگر عصب کشی ۶۰۰ باشه پرکردن ۳۰۰ از هم کم میکنه ۳۰۰ ازت میگیره

اره دقیقا

منم هفته پیش پر کردم، گفت حیفه عصب کشی، برو هر وقت اذیتت کرد بیا عصب کشی کنم هزینه شو کم میکنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
یعنی ممکنه بری منم اینجور باشه ؟ چکار کرد خوب شد؟

هیچی اون خیر ندیده که قبول نکرد رفتم جایی دیگه عصبی کشی کلی هم‌تراشید چون اون قبلی عاج دندون مو تراشیده بود یه دندون سالم رو زد خراب کرد یک و صد و خورده خرجش شد 

باخودت تکرار کن من میخواهم، من می توانم، من انجامش خواهم داد،من‌موفق خواهم شد
گفتم پیش خودش برم کم کنه بلکه 

این ازوناست که دندون رو جوری درس می کنه که باز بری پیشش. و به خودت میایی میبینی سالم ها رو هم ترکونده. برو پیش دندون پزشک دیگه ولی باهاش آشنا نباشه اگه تایید کرد بعدا ازین یکی شکایت کن. البته نمی کنن هوای همو دارن

2706