2733
2734
عنوان

میشه بیاین

125 بازدید | 14 پست

اگه میشه برای خاله ۳۷ سالم که امروز شهید شد یه فاتحه بخوانید....برای بچه هاشم دعا کنید که خدا بهشون صبر بده.ممنون دوستان😔😔😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان خالم شغل دولتی داشته و کشته شده متاسفانه.نمیتونم جزئیات بیشتر بدم‌.فقد توروخدا براش صلوات بفر ...

نظامی بوده ،ترور کردن،مگه خالتون همراه حفاظتیا بوده توی ماشین؟

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍
بله متاسفانه ترورش کردن

خدا رحمتش کنه گلم،ولی من تاجایی که اطلاعات دارم حفاظتی خانم وهمراه نداشتن ،دیگه حالم بهم میخوره از آدمای دروغگو😐

خدا رحمتش کنه گلم،ولی من تاجایی که اطلاعات دارم حفاظتی خانم وهمراه نداشتن ،دیگه حالم بهم میخوره از آ ...

من اصلا اهل دروغ گفتن نیستم.تو این ترور همه ی شهرنشینان شهید شدن.شما هم اگه فک میکنی من دروغ میگم فاتحه تو پس بگیر.توروقرآن با دل خون من نکنین اینجوری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اصلا اهل دروغ گفتن نیستم.تو این ترور همه ی شهرنشینان شهید شدن.شما هم اگه فک میکنی من دروغ میگم فا ...

نه عزیزدلم من منظورم شما نبودی گلم ،منظورم افراد دیگه بود

منظورم سرنشینان ماشین بود

میدونم گلم،من از کسایی ناراحتم که اطلاعات دروغ به آدم میدن وهمه چیز وگل وبلبل جلوه میدن 😯

مشکلی نیس.دیگه سعی میکنم تاپیک نزنم

عزیزم متوجه میشی چی میگم من منظورم مافوق هست نه شما، من چه مشکلی باشما دارم اومدی تاپیک زدی برای خالتون خواستی فاتحه بخونیم چشم،کار بدی نکردی عزیز

2706