2737
2734

والا واقعا به کمکتون احتیاج دارم 😁😁

خانما من از روز تخمکگذاریم تاحالا درد های شکمی مث تخمدان چپ و زیر دل قسمت مرکز وپهلو درد دارارم ترشح دارم و تکرر و یبوست یه جورایی همش گیج میزنم و خواب آلوم همش احساس خستگی میکنم وقتی هم از خواب بیدار میشم گیج و منگم و زود فشارم میفته  روز ۳۰ ام سیکلم هستم فردا موعدمه  دو سه روزه سینه هام حساس و سنگین شدن و دس میزنم درد میکنه به نظرتون ممکنه باردار باشم یا سینه درد به خاطر اینه که نزدیک پریودم

کی وقت موعدش سینه درد داشته و فهمیده بارداره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
انشالله ک بارپاری عزیزم کلا دردای پریودی شبیه علائم بارداری هست سخته تشخیصش 

آره ولی شک من اینه که من از ده روز قبل علایم دارم درست ۵ روز بعد تخمکگداریم شروع شد اما تازع دو سه روزه درد سینه دارم انگار وزنه بهشون بستی

نمیشه از رو علائم بگیم بارداری اخه حساس شدن و سنگینی سینه هم نشانه پریوده هم بارداری کلا علایم هردوتاشون یکیه. خستگی درد و تیر کشیدن تخمدان ها و زیر شگم. پس نمیشهتا وقتی از موعدت نگذشته چیزی گفت 

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
ایشالله حتما😘

منم اون ماهی ک حامله بودم همین علایمو داشتم مخصوصا سینهام.....این ماهم همین علایمو دارم همش میگم توهم زدم

وخدایی ک بشدت کافیست😍من ب معجزه ی خدا ایمان دارم..
2706