2752
2734
عنوان

راز پوست زیبا 🤩 بیاید و دست پر از تاپیک من برید بیرون 🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 152758 بازدید | 1535 پست

سلام عزیزم، از اطلاعات خیلی خوبی که در اختیارِ ما گذاشتی خیلی ممنونم🌹😍

گلم من یه سوال دارم بعد از استفاده از کرم ویتامین سی سینره روی خط خنده و گوشه لبم لک افتاده.. دیگه کرم رو استفاده نکردم و الان در کنار ژل شستشوی پوست چرب و آکنه ای فیس دوکس آبرسان فیس دوکس و ضدآفتاب بیرنگ استفاده میکنم...آبرسان فیس دوکس اثری واسم نداشته... بنظرتون سرم آبرسان حلزون ونزن واسه درمانِ لک و شل شدن پوستم مناسبه بگیرم یا نوعِ هیالورونیک اسید ونزن بگیرم... 

ممنون میشم منو راهنمایی کنی😍🙏

سلام عزیزم، از اطلاعات خیلی خوبی که در اختیارِ ما گذاشتی خیلی ممنونم🌹😍 گلم من یه سوال دارم بعد از ...

سلام گل خوش اومدی 💚

خواهش میکنم 

احتمالا زمان استفاده از ویتامین سی مصرف ضد آفتاب و خیلی جدی نگرفتی بخاطر همین لک افتاده 

نه لکت که با آبرسان برطرف نمیشه عزیزم خیالت راحت الان ب یه آبرسان قوی احتیاج داری مث سیمپل یا وچه

برای لکت سرم رتینول یا سرم آلفا آربوتین استفاده کن قطعا جواب میده   

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام الی جون سایت گارنیر سرم زو زو رو نداره میگه معلوم نیس کی شارژ میکنیم دیجی کالا زده 40 تومن ولی ...

سلام عزیزم چک کن ببین سایت پگاه یا روسوشاپ داره ؟ 

بله قیمت واقعیش خیلی ارزونه من ۲ سال پیش خیلی اطلاع نداشتم از گارنی خرید میکردم هر جنس و چند برابر گرون میفروشه 

سلام عزیزم😘

بنظرت اگه کرم دور چشم ویتامین سی استفاده کنیم باید دور چشممون ضد آفتاب بزنیم عایا؟من کلا دوست دارم پوستم روشن بشه ولی توی خونه اصن نمیتونم ضد آفتاب بزنم.چون چند دیقه یبار یه سرمی ماسکی چیزی میزنم دیگه حوصله ضد آفتاب ندارم😁

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
سلام عزیزم😘 بنظرت اگه کرم دور چشم ویتامین سی استفاده کنیم باید دور چشممون ضد آفتاب بزنیم عایا؟من ک ...

سلام گوجه ی من😘💚

اگه فقط شب بزنی نه نیاز نیست ضد آفتاب دور چشم بزنی 

ولی اگه ویتامین سی رو برای پوست استفاده کنی حتما حتما حتما باید ضد آفتاب زد در غیر این صورت پوست لک میفته

سلام گوجه ی من😘💚 اگه فقط شب بزنی نه نیاز نیست ضد آفتاب دور چشم بزنی  ولی اگه ویتامین سی رو ...

مرسی مهربون😍

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌

سلام عزیزم 

مرسی ک انقد باحوصله جواب همه رو میدین 

من پوستم خشک و بی اب و متاسفانه مستعد جوش جوشامم طوریه ک خیلی ریز و سفید زیر پوستین تقریبا شبیه میلیان ولی میلیا نیستن

این روتین پوستیو گرفتم پلمپ شونو باز کردم تازه میخام شروع کنم خواستم ببینم نطرتون چیه؟

آبرسان لورال

کرم مغذی پریم 

تونر بهارنارنج

پچ دورچشم بیو اکوا

ضد افتاب ام کیو 

ژل شستوشوی نئودرم 

ممنونم میشم اگه زودتر جواب بدین 

سلام عزیزم  مرسی ک انقد باحوصله جواب همه رو میدین  من پوستم خشک و بی اب و متاسفانه مستعد ...

سلام گلم خواهش میکنم 

آره روتینت خوبه ولی شوینده بهتری میتونستی بگیری نئودرم جالب نیست 

شوینده هیدراته نوتروژینا عالیه