2737
2734
عنوان

محبت کنید برای عموم حمد شفا بخونید

129 بازدید | 12 پست

همیشه از دعای خیرتون گره گشایی شده برامون. خواهش میکنم برای عموی جوونم حمد شفا بخونین

بستری هست تو بیمارستان 

اکسیژن خون خیلی پایینه روحیه ش رو هم باخته 

داروها جواب نمیده

انشالله از دعای خیر شما خدا بهمون نظری بکنه

انشالله خدا خودتون و خانواده تون رو حفظ کنه 

🙏🌹🌹

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاءالله به زودی خوب بشن🙏

خوندم گلم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

هرچی خدا بخاد همون میشه بخدا توکل کنید انشالله همه مریضا شفاپیدا کنن بحق امام حسین

الا بذکرالله،،،تطمئن القلوب❤سلام دوستان من صاحب یک شغل اینترنتی کاملامعتبر با درامد خیلی خوب تنهابایک گوشی هستم...یجورایی این شغل بی اغراق معجزه زندگی من بود... همینطورهم ک میدونید دنیادرحال تغییره و درامدها هم داره اینترنتی میشه... بویژه تواین ایام کرونا همچین شغلی ضروریه.. حالا اگر کسی هست که دنبال همچین فرصت درامدی ای هست، خوشحال میشم بتونم کمک کنم... 

خوندم عزیزم ار ته قلبم ارزو میکنم به زودی شفا پیدا کنن

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
2738

خوندم الهییییی زودتر شفا بگیرند🙏

برای منم دعا کنید حتی در حد یه صلوات😔😔😔

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
الهی زودتر شفا پیدا کنن ؟چند ساله بودن ؟بیماری قبلی داشتن؟

ممنونم از دعای خیرتون. حدود ۴۰ هستن. نه ورزشکار سالم سرحال. 😭😭 هفتاد میلیون براشون دارو گرفتن ولی جواب نداده خواهش میکنم دعاشون کنید. خدا به بچه کوچیکش رحم کنه 

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖