2733
2734
عنوان

اقدامیا بیاید

163 بازدید | 13 پست

دوستان من اقدام به بارداریم نامرتب بود پریودم دکتر بهم دوفاستون و منفورمین داد اخرین روز دوفاستونم یعنی روز ۲۴ پریود،  کمر درد شدید گرفتم رفتم سونوگرافی گفت ک ضخامت اندومترم پنج و نیمه .؟؟ خیلی کمه؟ دوباره برم پیش دکترم بنظرتون؟

اخه سینهامم خیلی درد میکنه امکان داره 

داروها اذیتم کنه 😩😩😩😩

میشه برا حاجت دلم یه حمد بخونید😭😭😭😭 برای همه منتظرا دعا میکنم ..‌چون خودمم یه منتظر بودم🙏میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید

از دارو هاس ولی اندومترت کمه

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
از دارو هاس ولی اندومترت کمه

یعنی دوباره برم پیش دکترم بگم بهش؟

میشه برا حاجت دلم یه حمد بخونید😭😭😭😭 برای همه منتظرا دعا میکنم ..‌چون خودمم یه منتظر بودم🙏میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی دوباره برم پیش دکترم بگم بهش؟

بله

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
مرسی ممنونم دوستم

خواهش گلم. 

2738

منم دوقلو دوست دارم...ولی خدا تازه بهم یکیم بده هزاران برابر شکر میکنم..

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍