2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بگو عزیزم من دارم

میشه بگین واتساپ جیبی چجوری هست برای چی خوبه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2738
میشه بگین واتساپ جیبی چجوری هست برای چی خوب

اگه کسی پیامش رو برات پاک کنه پاک نمیشه یا اگه بخای وضعیت یک نفر رو نگاه کنی اسمت براش نزنه هم میشه یا اگه کسی وضعیت بزاره حذف کنه تو هنوز ندیده باشیش واست حذف نمیشه

بچه ها سومین قسمتشو میگم ک میزنی کلی نوشته میاره با چهار رقم شماره مخاطب،اون قسمت رو بم بگید شماره کیا هست یعنی کسانی ک پیام دادن یا فقط عکسشون رو دیدن

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
واسه مچ گیری عالیه😂 هرچی حذف کنن واسه کسی که‌جی بی داره نمیشه

اها خوبه پ

فقط یک سال من واتساپ دارم

آخرین بازدید مخاطبم دیدع نمیشه حتی بیوگرافی هم نداره 

گفتم شاید مسدود کرده باشه با شماره دیگع نگاه کردم مثل همون بود شما اطلاعاتی در این مورد دارین؟

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
خوب من فهمیدم کجا رو میگی الان گیرت کجاست

ببین یه اشغالی ک مچشو دارم میگیرم با شوهرم شمارش اینجا بود میخوام بدونم پیام داده یا شوهرم عکسشو باز کرده اصلا جریانش چیه

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
2706