2733
2739

چند وقته ک مشکل خواب داری؟ 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نور گوشی روی خواب موثره.حداقل این برنامه رو دانلود کن استفاده کن شبا

نور گوشی کمتر درخشان میشه night shift

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
از قبل عید که توی قرنطینه ایم خیلی دیگه سختم شده

ی کم شبیه افسردگی حالتت 

علائم دیگ ای داری گوشه گیری کم حرف زدن یا گریه کردن ؟ 

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
2738
اوهوم  از پارسال عید سر ازدواج داداشم افسرده شدم 😔

خب عزیزم باید پیگیرش بشی من خودم دارم ولی خفیف الان دارم دارو مصرف میکنم 

پیگیر  نشی بدتر میشه 

داروها عوارض ندارن؟  پیش روانپزشک رفتین؟

من  مث تو بودم تا ۴ماه شبا خوابم نمیبرد تازه ساعت ۵صبح خوابم میبرد ب خاطر همین رفتم متخصص اعصاب و روان یا همون روانپزشک ک دارو داد عوارض دارن اما تا چند هفته بعد دیگ تموم میشه 

الان خیلی بهترم خوابمم درست شده 

2706