2733
2739
عنوان

طلاق

190 بازدید | 22 پست

چندساله همه جوره تحمل کردم ، قبلا خودمو زده بودم به نفهمی این چندسال اخیرم به خاطر پسرم ساختم باهاش، ولی دیگه بریدم ، خیلی خیلی بداخلاقه ، قده، همسرداری بلد نیس ، 

توروخدا یکی کمکم کنه ، کسایی که تجربه مشابه دارن ، چیکار کردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بازبان وخوش رویی وعشق وصبرالگوشویدبرایش،دهان به دهانشان نشوید،اگراهل خیانت نیست درصدموفقیت تان بالاا ...

چندین ساله سعی کردم با زبان خوش در مقابل غرولنداش حرف بزنم ولی در جواب بهم گفته ، تو نفهمی اینجور چیزا برات تفریحه

2740
بشین بنویس با طلاق چه چیزایی بدست میاری چه چیزاییو از دست میدی این وسط به بچتم فکر کن بعد بداخلاقیش ...

خیلی بداخلاقه، در حدی که خانواده خودشم میگن، و با بچه هم رفتارش عموما بده ، مخصوصا جاییکه من باشم همش با بچه سرجنگ داره ، 

خیلی سرده و اصلا ابراز محبت نداره

اکثرآقایان همین هستند،شماباتوجه به خودتان ورسیدگی به زندگی تان  ورشدخودتان وکم محلی توام بااحترام نسبت به همسرتان وسکوت درهرحرف وبحثی،توجه ایشان راطی چندماه می توانیدبه خودتان جذب کنید،صبروبردباری فراموش نشو.همیشه آراسته وخوشحال باشید،غرنزنینوانتقادنکنید،خودتان نیازهای تان رارفع کنید،درکارهایتان ازریزودرشت حتی رنگ لباس خانه تان نظربخواهیدازایشان،همسرتان علاقه مندبه شماست اماصبوری ونرم زبانی وسکوت وشیرین زبانی زن مردرادلبسته ودلگرم می کند.

2706