2737
2734

بگید چکار کنم دوسش ندارم از اول نداشتم به زور قبول کردم . هرکاری می‌کنم نمیتونم عاشقش باشم بخدا خیلی سخته دارم دیوونه میشم از اول اینجوری بودم ولی نمیتونم بهش بگم دلش بشکنه همش رابطه میخاد یا خسته اس یا سرکاره فقط همینه زندگیمون نه اخلاق درست داره حتی از حرف زدنش بدم میاد خیلی کوچه بازاری بی ادبه باذگلو میزنه همش تنها حسنی که داره وضعش خوبه نمیدونم چکار کنم حتی دوست دارم بهت خیانت کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🙄🙄🙄

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2740

چی بگم والا برو مهرتو بزار اجرا

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت

برو روانپزشک بنظرم

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2706