2737
2739
عنوان

تب پسر کوچولوم میشه کمکم کنید

53 بازدید | 10 پست

سلام به همگی 

پسر کوچولوی بیست ماهه ام تب کرده امشب خیلی نگرانشم 

دکترم بخاطر این شرایط نمیتونم ببرمش 

کسی این تجربه رو داشته کمکم کنه ?

آب سیب.دعای نور 

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آب سیب بهش دادم‌ علتش چیه ویروسه یعنی ؟

اره ممکنه نگران نباش فعلا تبشو.کنترل کن ی دسمال با اب ولرم خیس کن بچلونش بعد زیر بغل و شکن.و.کشاله رونش بکش

اگر نذاشت خودت ی ظرف آب برار کنارت دستتو بزن داخلش سریع نم دستو بگیر بزار روشکمش.

بچه.من پتوشو خیلی ذوست داشت با اسپری اب میپاشیدم روش بغلش میکرد خنک میشد

استامیتوفن هم.که میدی دیگه

🧡🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد ۱۶۰🧡..وزن قبلی ۸۶🧡وزن فعلی81،🧡وزن هدف۶۵،🧡هیچ چیز مثل پوشیدن لباس های سایز ۳۸ حال منو خوب نمیکنه.پس پیش به سوی رسیدن به سبک زندگی سالم و تناسب اندام همیشکی،،🧡هوراااا
اره ممکنه نگران نباش فعلا تبشو.کنترل کن ی دسمال با اب ولرم خیس کن بچلونش بعد زیر بغل و شکن.و.کشاله ر ...

اره مواظبشم خیلی فقط نگرانم خیلی دیگه بخاطر موقعیت الان 😢

اره مواظبشم خیلی فقط نگرانم خیلی دیگه بخاطر موقعیت الان 😢

چیزیرنمیشه نترس بچه اس دیگه فقط تبشو کنترل کن 

2740
خداکنه فقط یه سرماخوردگی باشه دعا کنید تروخدااا

اره نگران نباش.بد به دلنثت راه نده تو این سن خیلی تب میکنن بچه ها

پاشویه کردم شیاف هم دادم . میدونم بچه ها سرما میخورن یه پسر هفت سالم دارم . راستش تو این موقعیت نگ ...

انشالله ک چیزی نیس نگران نباش خدا بزرگه 

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏