2737
2734
عنوان

بی بی چک منفی

145 بازدید | 12 پست

بچه ها من امروز باید پریود میشدم نشدم

بی بی زدم منفی شد

به شدت احساس خستگی و خواب میکنم

ترشح سفید بدون بو و خارش دارم

و به شدت به بو حساس شدم

میشه حامله باشم و بی بی اشتباه باشه؟

احتمالش هست برو آزمایش خون بده

باز هم دعوت به طوفان کن مرا اما بدان                       من دلم دریاست دریا را به دریا میبری                          من شبیه یوسفم راه سقوطم چاه نیست                                      چون بیندازی مرا در چاه بالا میبری     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید لقاحت دیر بوده زود بی بی زدی چن روز دیگ هم صبر کن اگ‌پری نشدی دوباره بزن

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
2731
یعنی زود زدم؟

امکانش هس عزیزم چن روز دیگ هم صبر کن

خدایا ازت ممنونم ک منو لایق مادرشدن دونستی بعداز یکسالو نیم دقیقا زمانی ک ناامید شده بودم و فکرشو نمی‌کردم نتیجه بگیرم ازت خواهش دارم صحیح و سالم بزاریش بغلم هم نخود منو هم تمامی بچه های دنیا رو⁦♥️⁩⁦♥️⁩تاریخ مثبت شدن بی بی چک۱۴۰۰/۷/۱۱😍
2740
نترس من سه چهار ماه قطع کردم به خاطر کرو اشتباه کردم

لعنتی حالا حالاها هم قصد رفتن نداره داره یکسال میشه اومده. من میترسم شوهرم بگیره چون خیلی تو معرض هست و رفت و آمد سرکار نمیدونم نمیش زندگی و هم قطع کرد بخاطر کرونا

خدایا شکرت
لعنتی حالا حالاها هم قصد رفتن نداره داره یکسال میشه اومده. من میترسم شوهرم بگیره چون خیلی تو معرض هس ...

من خودم و شوهرم تو بیمارستان کار میکنیم

چاره چیه 

شاید تا دو سال دیگه هم نره

من خودم و شوهرم تو بیمارستان کار میکنیم چاره چیه  شاید تا دو سال دیگه هم نره

اینک میگن تو باروری مرد و کیفیت اسپرم تاثیر داره بخاطر تب بالا راسته؟ میگن نابارور میکنه و اینک رو جنین زیر سه ماه اگ مادربگیره رو مغزش تاثیر داره؟ 

خدایا شکرت
اینک میگن تو باروری مرد و کیفیت اسپرم تاثیر داره بخاطر تب بالا راسته؟ میگن نابارور میکنه و اینک رو ج ...

والا نشنیدم

ولی به شایعات اهمیت نده 

اگر قرار باشه به شایعات اهمیت بدیم که دیگه نمیشه زندگی کرد

همه چیز و رعایت کن و توکل کن به خدا