2733
2739
عنوان

ماشین مونو دزدیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 31 پست

وای حالم گرفته شد 🤦😰

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
نه هنوز شهریور ماه بردن  کرجم

ان شاالله پیدا بشه گلم چقدر حس بدیه 

خدا لعنتشون کنه

واسه ما رو امروز بردن

شهر ری هستیم

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله پیدا بشه گلم چقدر حس بدیه  خدا لعنتشون کنه واسه ما رو امروز بردن شهر ری هستیم

اره خیلی منو دخترکم شوکه شدیم فقط گریه میکردیم انشالله که هرچه زودتر پیدا بشه 

آنقدر بدم میاد ازاینایی که از سادگی و صداقت بچگیامون سواستفاده می کردنو حرف می کشیدن ازمون!الان که بزرگ شدم میفهمم چه مسائل فوق سری ای رو لو دادم  !!!(کاربری سوم) 😁
2728
خانومی ماشینتون پیدا شد؟ماشین مارو هم دیشب دزدیدن😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

آره خداروشکر 

دو روز بعد پیدا شد ولی سیستم باند و باتری و حتی آینه های ماشین رو برده بودن

نگران نباش پیدا میشه

چقدر دوسم داشتی چقدررررر دوستت داشتم ..ب همه آرزوهامون رسیدیم.....آره ب هم رسیدیم سال ۹۳....ولی چرا تو اون همه مهربون من نیستی دیگه👨‍👩‍ 
2738
یعنی من حاضرم اینارو برداره ...امیدوارم پیداشه

پیدا میشه نگران نباش 😘

چهار روز شد که ماشینمون پیدا نشد 😭😭😭

خداروشکر ک پیدا شد برا شما

برا ماهم دعا کنید

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺
آره خداروشکر  دو روز بعد پیدا شد ولی سیستم باند و باتری و حتی آینه های ماشین رو برده بودن نگر ...

چقدر خوشحال شدم خدا رو شکر🌹

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2706