2733
2734
عنوان

بیاین حالم بده 😢

149 بازدید | 28 پست

چقد ممکنه عشق آدم برگرده خیلی مغروره خیلی هیچ حرف ناراحت کننده آیی هم بهش نزدم ولی اون کلی توهین کرد ولی دوسش دارم می‌خوام که برگرده 🥺

به سرم میزنه خودم پیام بدم ولی می‌دونم اشتباهه 🥺

خیلی حالم بده یکم بهم دلداری بدین🙁🙁😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم ارزش نداره حتی اگه برگشت بپذیریش چون اون بهت توهین کرده

دقیقا همین ولی هیچی نمیتونه قلبمو آروم کنه اصن مغزم چیزی رو دیگه درک نمیکنه اصلا می‌خوام هر چی هم بد باشه فقط باشه 🙁🙁

برو مشاوره، ورزش، پیاده روی، برای خودت هدف بگذار، حالت بهتر شد، وارد یه رابطه عاطفی دیگه بشو

کسی که تو دوستی، عفت کلام نداره، وای به حال ازدواج، از تحقیر شدن لذت میبری، یا خودت رو لایق احترام نمیدونی که اصلا خودت رو دوست نداری، چطور کسی که هر چی خواسته بهت گفته، عشق خطاب میکنی؟! 

2738

عشق حس عجیبیه 

من دوست پسر ندارم

ولی دوستای پسر زیاد دارم 

پسرا مغرورن اول بدن بدن اول تحمل میخواد بعدش اونا میان جلو اونا زنگ میزنن اونا سراغ میگیرنن پسرا سادن ساده مث یه مسئله وقتی راه حبلشو یاد بگیری تمومه حله

روزای اول نمیگن عشقم جانم یا....

ولی بعدش دیگه نمیتونن نگن جانم...

من رها هستم و دلیلی برای قید و بند داشتن ندارم
برو مشاوره، ورزش، پیاده روی، برای خودت هدف بگذار، حالت بهتر شد، وارد یه رابطه عاطفی دیگه بشو کسی که ...

دقیقا همینطوره خیلی خودمو کوچک کردم هیچ ارزشی برا خودم قاعل نشدم اصلا هر چی دلش خواست کرد هر توهینی فقط صرف اینکه می‌دونم بهش ضعف دارم همین خیلی بد دهنه میخواست تغییر کنه ولی بازم گفت همینی که هستم آخرش هم رفت می‌دونم رفتارهای من اشتباهه ولی دلم حرف گوش نمیده🙁

دلت اروم و قرار نداره من یار پسرایی بودم که عاشق شدن اون از تو بی قرار تره البته اگه دوسست داشته باش ...

می‌خوام حتی اگه برگرده هم ردش کنم ولی دلم داره داغون میشه حالم داغونه 🙁🙁

2706