2737
2739
عنوان

دعا و سحر و جادو

936 بازدید | 84 پست

سلام  دوستان . 

خواستم ببینم اعتقادی دارین ؟ 

من اصلا اعتقادی ندارم . یکی از دوستام با شوهرش مشکل داره رفته پیش یک دعانویس که خیلی گرون میگیره شش میلیون فعلا بهش داده حالا خدا میدونه چقدر دیگه گوشش رو ببره . طرف خیلی ادعاش میشه . حالا دوستم میگه چند شب پیش بین خواب و بیداری یکی اسمم رو صدا زده و بالش رو از زیر سرم کشیده . اون موکل های همون دعانویسه بوده . منم همون لحظه سریع خواسته ام رو بهش گفتم . هر چی بهش میگم اینا توهمات خودت هست به خرجش نمیره . البته چندین نفر از دوستانش رفتن پیشش و نتیجه گرفتن . 

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم ، باز دلم ، باز دلم ،دل بشود 

اصلا اعتقاد ندارم و از کسایی ام ک اعتقاد دارن ب سحر و جادو و دعا شدیدا دوری میکنم

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدا عقل بده ۶ میلیون😯

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2740

عزیزم سحر و جادو وجود داره و توی قرآن هم بهش اشاره شده.......... ولی اینکه 6 ملیون دعا نویسه ازش گرفته واقعا کلاه برداری هست 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖
2706