2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتماا بگیر هیدرورم ..چن ساله میگیرم عالیه

مرسی گلم.اره تعریفشو شنیدم تو این کرونا که آرایشگاه نمیشه رفت خوبه.البته کرم اسی واسه بدنه. من فک کردم واسه صورته

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2731
مرسی گلم.اره تعریفشو شنیدم تو این کرونا که آرایشگاه نمیشه رفت خوبه.البته کرم اسی واسه بدنه. من فک کر ...

درسته نمیشه رفت ..اره مخصوص بدنه ولی ضعیفه ...خواهش میکنم عزیزم ...زیادم گرون نیست فکر کنم ۲۵ باشه تقریبا 

برا بدن این خوبه ...