2737
2739
عنوان

محبوب سرد من . بیاید لطفا

164 بازدید | 9 پست

من یه رابطه رو تموم کردم که طرف مقابلم آدم سردی بود ولی دوستم داشت خیلی واسش مهم بودم ولی این گرما و محبت من به وجود آورده بودم و طرف مقابلم فقط باهام سرد بود . 

اون شکسته بود از رابطه قبلیش و سرد بود . 

میشه دعا کنید واسم خدا راه رو بهم نشون بده :( حالم اصلا خوش نیست 

ایشالله که حاله دلت خوب شه گلممممم 💙💜❤💚🌹🌹🌹

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاللع همه چی درست میشه😘

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2728
2740

انشاءالله حال دلت خوب باشه منم یکی رو میخاستم که دوسم نداشت البته چند سال پیش قبل از ازدواجم...منم رهاش کردم سخت بود خیلی گریه کردم چند روز مریض شدم ولی گذشت الان هم من ازدواج کردم هم اون هر دومونم بچه داریم دیگم بهش فکر نمیکنم شما هم میگذرونی نگران نباش

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤