2737
2739

سلام دوستان 

راستش منو شوهرم خیلی اختلاف داریم حالا همه خصوصیات بدش یه طرف ولی 

یکی از خصوصیات خیلی بدش اینکه خیلی فحاشه !!!!!!!!!!!!

و خیلی زورگویه و توی همه چیز دخالت میکنه 

دیروز سر اینکه چرا بچه روی سالاد سس مورد علاقه آقا رو نریخته دعوا کرد و شروع کرد به فحش دادن به من !!!!!!!!!

سر موضوع به همین مسخره گی!!!!!!!!!!!!!!!

توی خانواده ما یه خر گفتن هم زشت بود اون وقت من توی خونه این نامرد باید بدترین فحش ها رو بشنوم 

از طریق قانون که نمیتونم کاری کنم 

خودمم کسی نیستم که بخوام باهاش مقابله به مثل کنم چون اولا تربیت خانوادگیم همچین اجازه ای رو نمیده که این حرفا رو به زبون بیارم هم اینکه اگر من یک کلمه بگم هزارتا بدتر میگه که من اصلا تا حالا به گوشمم نخورده !!!!!!!!! بس نگید تو هم فحشش بده !!!

بعدشم اگر من ادامه بدم دست بزن پیدا میکنه و من نمیتونم جلوش وایستم یه بار این کارو کردم و زد تمام صورتم رو با خون یکی کرد !! پس ساکت میشم 

حالا از باباش یه مقدار حرف شنوی داره و باباشم مذهبیه و مثلا روحانیه و به مردم مشاوره میده 

توی واتساپ چند تا حدیث از فحاشی برای باباش بفرستم و تلویحا بگم که پسرتو جمع کن ؟؟؟

نمیدونم کار درستیه یا نه ؟؟

نمیدونم واکنش شوهرم چیه ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره بگو به پدرش

کاش پدرشوهرت بجای مشاوره دادن به مردم پسرخودشو درست تربیت میکرد

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

برو حضوري پيش باباش ب حالت درد دل بگو نه اينكه پسرت جمع كن

بگو ي جوري غير مستقيم بش بگه كه حالت زير اب زني نداشته باشه بعدا با تو لج كنه

مظلوم نمايي كن بابا

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

بالاخره این پسر حاصل تربیت پدر و مادرشه

کسی که فحاشه با نصیحت هیچکس درست نمیشه چون این اخلاقشه

شوهرت عقده حقارت و خشم سرکوب شده داره....توی بچگیش اذیت شده و الان داره تلافی میکنه

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم

بستگی به اخلاقش داره.خودت بهتر میشناسی.نسخه واحد نمیشه به همه داد.اگر بدتر نمیشه اوضاع حتما زنگ بزن بهش بگو مستقیما .نه با حدیث و...

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2706