2737
2739

کو خب

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

بچه ها من امشب می خوام برم زود بخوابم. شبتون بخیر.    این آخرین تاپیک بود

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من امشب می خوام برم زود بخوابم. شبتون بخیر.     این آخرین تاپیک بود

یاد کاربر صداقت گوهر مرد افتادم اونم میخواست بره اعلام میکرد 😂😂😂😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2728
چه جالب این همه پیگیرش بودی  من اینجا جز چند نفر اسم کسی یادم نمی مونه. اونم چون خیلی مهربون بو ...

اخه معروف بود 🤣🤣😂😂تقریبا همه میشناسنش اونو 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
اخه معروف بود 🤣🤣😂😂تقریبا همه میشناسنش اونو 

من نمی شناسمش. منظورت از همه احتمالا خودتی. لطفا برام پیام ننویس ادب و رفتارت برام تعریف شده نیست.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
من نمی شناسمش. منظورت از همه احتمالا خودتی. لطفا برام پیام ننویس ادب و رفتارت برام تعریف شده نیست.

اتفاقا با شناختت متوجه شدم جواب هر کسی رو نباید بدم😳😳😳😳

2738
اتفاقا با شناختت متوجه شدم جواب هر کسی رو نباید بدم😳😳😳😳

بعید می دونم چون بازم پیام دادی.لطف می کردی اگر می تونستی به هر حال از اولین پیامت جز رفتار بی ادبانه چیزی ندیدم. 

بعید می دونم چون بازم پیام دادی.لطف می کردی اگر می تونستی به هر حال از اولین پیامت جز رفتار بی ادبان ...

اما رفتار تو برام یه تلنگر بود واقعا ازت ممنونم که منو به خودم اوردی که با کسی که اولین بار تو سایت دیدم هم کلام نشم واقعا ممنونم اینو جدی میگم به دور از هر مسخره بازی

ممکنه باور نکنی و فکر کنی دارم الکی میگم ولی اینطور نیست

موفق باشی🍃🍃🍃

اما رفتار تو برام یه تلنگر بود واقعا ازت ممنونم که منو به خودم اوردی که با کسی که اولین بار تو سایت ...

خواهش میکنم. تو این پیامت چه مودبانه صحبت کردی. کاش از اولش همینطور بودی‌. 🌹 موفق باشی. عذر خواهی به جای توجیه هم به تلنگرت اضافه کن گلم.