2737
2734
عنوان

آی وی اف با سیکل طبیعی

4167 بازدید | 67 پست

سلام خانما 

من چندبار ای وی اف کردم و منفی شد 

اینماه که رفتم تو سیکل ای وی اف ،بدنم‌به داروهای هورمونی واکنش نشون داد و افتادم به خونریزی شدییییید 

دکترم گفت داروهاتو قطع کن 

ماه آینده دهم پریودیت بیا برای سونو و سیکل طبیعی ای وی اف

میخوام بدونم سیکل طبیعی ای وی اف چجوریه؟؟ 

کسی اطلاعی داره؟ فقط میدونم میزان داروش خیلی کمتره یا اصلا بدون دارو هست

ولی مراحلش چجوریه

متاسفانه من اطلاعی ندارم ...ولی یه سوال دارم اسی .هردفعه برای ای وی اف چقدر خرج میکنی؟

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی روز دوم و سوم پریودت میری واسه سونو و تجویز دارو انشالله اگه تا روز چهاردهم پونزدهم پریودت تخمکات رشد کردن و هایپر نشدی میری واسه تخمک کشی و دو الی پنج روز بعد انتقال به امید خدا

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2731

ان شالله ایندفعه میگیره اسی

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
همش ده تومن تقریبا  ولی هربار انتقالم‌دو سه تومنه

ببخشید یعنی تا حالا خرجتون فقط ۱۰ تومن شده ....یا فقط یکبار که میرین ۱۰ یا ۱۳ تومن در میاد؟

2740
ببخشید یعنی تا حالا خرجتون فقط ۱۰ تومن شده ....یا فقط یکبار که میرین ۱۰ یا ۱۳ تومن در میاد؟

از شروع اقدام برای تخمک کشی و دارو وفریز جنین ها میشه ده تومن 

بعدش اگه جنین تازه انتقال بدی دوباره باید سه چهار روز بعد دو سه تومن بدی 

اگرم فریز کردن برات هربار که میری انتقال باید دو سه تومن بدی 

در واقع هزینه پانکچر(تخمک کشی)و داروهاش میشه حدود ده تومن 

برای من نوشتی؟؟

آره عزیزم ولی  تعجب میکنم گفته روز دهم پریودت بیا چون من خودمم سیکل طبیعی بودم شاید واسه شما داروی کمتری استفاده کنن واسه من فقط سینال بود

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
آره عزیزم ولی  تعجب میکنم گفته روز دهم پریودت بیا چون من خودمم سیکل طبیعی بودم شاید واسه شما دا ...

من پانکچر شدم 

جنینامو فریز کردم دوماه پیش 

حالا ک رفتم برای انتقال ،این اتفاق واسم افتاد و سیکلمو کنسل کرد گفت باید سیکل طبیعی بریم 

روز دهم پریودت بیا 

حالا من میخوام ببینم طبیعی چجوریه 

آره عزیزم ولی  تعجب میکنم گفته روز دهم پریودت بیا چون من خودمم سیکل طبیعی بودم شاید واسه شما دا ...

از یکی پرسیدم گفت یعنی داروی خیلی کم و یا بدون دارو 

من کلی سوال تو ذهنم دارم 

اخه من پی سی او هم هستم 

اندومتریوزم دارم

لوله هامم بستم 

تخمک‌گذاریم منظم نیست که بخواد طبیعی واسم انتقال بده

مثلا اگه من جمعه تخمک‌گذاریم بود باید چکار کنم

اصلا چجور میخواد تخمک گذاریمو پیدا کنه