2733
2734
عنوان

داداشم و دوست دخترش

734 بازدید | 7 پست

بچه ها شدیدا ب راهنمایی ها و راهکاراتون احتیاج دارم.

از دیشب ک متوجه شدم داداشم با کی قصد ازدواجه مخم داره سوت میکشه. . .

دو ساله ک داداشم با یکی در ارتباط و حتی پیش منو مادرم ریلکس صحبت میکنه و فقط دهن بین دخترست 22 سالشه و درسم نمیخونه و کارم نمیکنه میگه دانشجوام.چند باری ماشین پدرمو برد ک با دختره برن بیرون حالا بعدشو نمیدونم چیکار کردن.

راحت برام تعریف میکنه ک خانواده خوبین .

اما دیشب آتو داد و من متوجه شدم ک پدرش معتاده و مادرش آدمیه ک هر حرفیو هرجا میزنه و برا دخترش شوهر پیدا میکنه و دربند و خونواده دار نیستن.خواهر بزرگش ک با اینکه شوهر داره دوس پسر داره و خواهر کوچیکشم ک وضعش داغونه.

حالا این دختره ک دادشم میخوادش تو همیچین خانواده ای بزرگ شد مخ داداشمو خورده و داداشم میدونه ک خانواده راحتین و با همه پسرا هستن میگه صحبت کردن اشکال نداره میگم آخه برادر من غیرتت چی تو میدونی دختره با پسرا گرم میگیره و لاس میزنه میگی اشکال نداره خلاصه اصلا در حد خانواده ما نیستم از نظر شخصیتی خانواده پر دردسرین پدرش شیشه ایه دختراشم هر شب بایکی هستن.

نمیدونم چرا داداشم خل شده

میگه الا و بلا این دختره 

دختره مال روستای پدرم ایناست و شناخت کامل دارم از خودشو خانوادش ولی خرابن

اصلا داداشم زودجوش شد همش بیرونه فراریه از خونه منکه میگم چیزخورش کردن با کمال پروئیت محرم برامون با آژانس ب شهرمون بیست دیقه راهه برنج فرستادن 

روانی شدم. هنوز ب داداشم چیزی نگفتم ک شناختم دختری ک براش میمیری کیه نمیدونه من میدونم.

شما بگید چی بگم بهش و چ جوری بگم همین ی داداشو دارم کلا دوتا بچه ایم

بیخیال باز از داداشای من بهتره 😏

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐😐😐😐😐😐😐

شما از کجا میدونی خرابن؟ این حرفی نیست که راحت در مورد  زن و دختر مردم بزنی ها

باید صد در صد مطمئن باشی و با چشمای خودت دیده باشی!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731

داداش من یه دوست دختر داشت از خودش ۸سال بزرگتر پاک مخ داداشو گرفته بود کار داداشم ۵سال از من بزرگتره اما از من خیلییییییی حساب میبره یک سال دوست بودن مامانم هی به من گفت گفتم من کاری ندارم تا اخر سر ماما نم اون هفته زنگ زد ناراحت که اره چون ما راضی نشدیم بریم خواستگاری زنگ زده به مامانم توهین کرده منم گفتم شمارشو بده 

زنگ نزدم پیام دادن من خواهر فلانیم اگر یه بار دیگه به داداشم پیام بدی من میدونم و تو 

جواب داد به تو چه اصل کار ماییم تو و مامانت هیچکاره اید 

منم اسکرین فرستادم براداداشم نوشتم  زیرش حالا که من هیچکاره ام دیگه اسممو نیار شبش دختر ۴بار زنگ زد جواب ندادم 

اخر پیام داد معذرت خواهی کرد 

داداشم بهش گفته بود باید زنگ بزنی به خواهرم بگی غلط کردم وگرنه میرم سراغ داداشات خلاصه شرش کنده شد 

ببخشید طولانی بود

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃
2740