2733
2739
عنوان

بیاید از کارتونایی که تو بچگی دوست داشتید بگید 😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 600 بازدید | 122 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاری هم که همه بیشتر دوست داشتم میرفتم لونه مورچه پیدا میکردم و کلی دونه برنج و نون ریز ریز شده و شک ...

من عشق کرم خاکی بودم😁و ب لوسیمیی معروف بودم

از تو باغچه در می اوردمشون انقد حال میداد خنک و نرم بودن😸

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
من عشق کرم خاکی بودم😁و ب لوسیمیی معروف بودم از تو باغچه در می اوردمشون انقد حال میداد خنک و نرم بو ...

آره واقعا راست میگی من با شوهرم هم بازی بودیم چون پسر عمومه اون مارمولک رو میگرفت روزمین میزاشت بعد یه خلال دندون فرو میکرد تو سرش مارمولک بیچاره دمش رو انقدر تکون میاد تا میمیرد وای من خیلی از مارمولک میترسیدم تا میدیدم اون میمومد اینجوری میکشتشون تامن آروم شم😆😆😆😆😁😐😐😐😯😎🙊🙈

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍
2728
آره واقعا راست میگی من با شوهرم هم بازی بودیم چون پسر عمومه اون مارمولک رو میگرفت روزمین میزاشت بعد ...

چ بامزه پس از اون مدلا ک عقدتونو تو اسمونا بستن هستین😍😍😍😍انشالله خوشبخت و پاینده باشین😇😍

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
چ بامزه پس از اون مدلا ک عقدتونو تو اسمونا بستن هستین😍😍😍😍انشالله خوشبخت و پاینده باشین😇😍

مرسی عزیزم ایشالله خودتم خوشبخت شی الان ۳ ساله ازدواج کردیم یه پسر یکساله هم دارم وخدوم ۱۹ سالمه اون ۲۷خیلییییییی عاشقشم😃😃😉😍🤩🥰

مرسی عزیزم ایشالله خودتم خوشبخت شی الان ۳ ساله ازدواج کردیم یه پسر یکساله هم دارم وخدوم ۱۹ سالمه اون ...

ای جون ای جووووووونم چ قشنگگگگ 😍😍😍😍 خداروشکر عزیزم انشالله همیشه شاد و سلامت و عاشق درکنار هم درکنار بچه ها و نوه ها...سالیان سال😍😍😍😍😍👏👏👏💘💘💘💚💚💓💙💗💓💙💗💓💙💗💓💙💗💓💙💗

ای جون ای جووووووونم چ قشنگگگگ 😍😍😍😍 خداروشکر عزیزم انشالله همیشه شاد و سلامت و عاشق درکنار هم در ...

مرسی خواهر🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷🌷🌷⚘⚘⚘⚘⚘🌸🌸🌸🌸🌸

2740
مرسی خواهر🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷🌷🌷⚘⚘⚘⚘⚘🌸🌸🌸🌸🌸

فدات شم حال خوبی دادی واقعا کاش مثل شما بقیه هم بگن از عشقاشون و زندگیای قشنگشون،از صبح ک میاییم سایت همه بدبخت و درمانده....😕واقعا تعادل برقرار نیست،روانمون خراب میشه.

مرسی ک گفتی از عشق قشنگت مانا باشید😘😘😘😘

من عشق کرم خاکی بودم😁و ب لوسیمیی معروف بودم از تو باغچه در می اوردمشون انقد حال میداد خنک و نرم بو ...

وای چجور میتونستی 😂

من خیلی میترسیدم ازشون البته هنوزم میترسم چندشم میشه

فدات شم حال خوبی دادی واقعا کاش مثل شما بقیه هم بگن از عشقاشون و زندگیای قشنگشون،از صبح ک میاییم سای ...

آره واقعا هر کس یه درد داره ایشالله همه همیشه خوش و شاد باشن مخصوصا شما 😍😍

اخی عزیزم😅😂😐 منم خرس مهربون دوس داشتم مخصوصا اون رنگین کمونیه، ک از تو شکمش نور رنگین کمون پخش م ...

وااااای نگین بچه هااااا من آرزوم بود یکی از اونا بشم،یادمه ب داداشم ک سه سال ازم بزرگتره میگفتم تو اگه خرس مهربون میشدی دوس داشتی از شکمت چی بیرون بیاد😂😂😂😂وای بهم گفت دیوونه😁😄

چقد خوبه اینجا من کلی اعتراف  کردم تاحالا😂😂😂😂😂

2706