2733
2734
عنوان

رژیم شیر گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 13109 بازدید | 66 پست

بهتر است جملات و عکس نوشته های انگیزشی را صبح بعد از بیدار شدن بخوانید تا به شما انگیزه و انرژی مثبت بدهد و بتوانید روزتان را با انرژی مثبت شروع کنید. البته می توانید همیشه یک جمله را همراه داشته باشید تا در مواقعی که احساس می کنید به انرژی و انگیزه نیاز دارید، آن را بخوانید.

در هر زمان و موقعیتی که احساس کردید نیاز به انرژی و انگیزه دارید کافی است جمله ای که خیلی به شما انگیزه می دهد و جملات مثبت برای موفقیت را تکرار کنید، به همین سادگی پر از انرژی می شوید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شاید زودتر تمامش کنم ولی میخوام از این عدد هفتاد راحت شم 🙏 برم تو 60 ❤️

من پارسال عید ۱ماه هفته ای ۳روز گرفتم ۴کیلو کم کردم

الان هرچی میخوام بگیرن روز اول خوبم فقط😓😓

من وزنم ۶۱ قدم ۵۸ ۴کیلو واسه من خیلی خوب بود

من پارسال عید ۱ماه هفته ای ۳روز گرفتم ۴کیلو کم کردم الان هرچی میخوام بگیرن روز اول خوبم فقط😓😓 من ...

عزیزم ناامید نشو تو حتما میتونی چرا که نه! یک بار برای همیشه بگیر تمامش کن 💪 ما میتونیم 

من دیروز روز اولم بود 

صبحانه یه لیوان شیر دمنوش نعنا دو تا خرما و یه لیموشیرین خوردم 

میان وعده نداشتم ولی یه قاشق ژله رژیمی خوردم 😐 

ناهار دو لیوان شیر و نصف موز و دمنوش آویشن 

شام ساعت 7 سه تا فیله مرغ و سالاد شیرازی و یه کن زرشک و نصف فلفل دلمه ای کوچیک و اندازه یه بند انگشت هویج گذاشتم با هم پختن 

حدود ساعت 11 بدجور دلم ضعف رفت چون عصرونه هم نخورده بودم یه دونه نارنگی و یه دونه خیار خوردم با دمنوش بادرنجبویه و یه قاشق چایخوری عسل 

امروز رفتم رو ترازو 77 بودم 

2706