2733
2739
سلام. من قبلا موهام چرب بود و شوره داشت، شامپو کلیر میزدم واسه چربی موهام خوب بود ولی رو شوره تاثیر نداشت. بعدش شامپو ضد شوره سینره استفاده کردم خیلی خوب بود یعنی دیگه کلا موهام شوره نمیزنه ولی مشکل اینجاست که وز شده موهام و گره میخوره تو هم... چه شامپویی بزنم که موهام مثه قبل بشه و وز نشه؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
شامپوها و ماسک های elseve و رنه بلانش خیلی خوبن،ماسک های ویگورانس هم عالین،شامپوهای باباریا هم من مصرف کردم خوب بودن
من تنها یک نوع درد و رنج را می شناسم و آن درد و رنج تبدیل نشدن به چیزی است که توانایی اش را داریم.
پس نزن این شامپوکه من میگم هم شوره هم گره هم وزهم چربیومیگیره براقم میکنه روش نوشته هرروزم بزنی هیچ آسیبی به موواردنمیشه
۶ساله منتظرم بی بی چک دوخط ببینم بایه شکم قلمبه میشه برام دعاکنید منم مادربشم ☺ 
2740
سعی کن شامپو با نرم کنندش بگیری بعد شامپو بزن نرم میشه موهات
باید یک بار به خاطر همه چیز گریه کرد... آن قدر که اشک ها خشک شوند ، باید این تن اندوهگین را چلاند و بعد دفتر زندگی را ورق زد ، به چیز دیگری فکر کرد ، باید پاها را حرکت داد و همه چیز را از نو شروع کرد...
اگه نمی خوای محصولات مختلف بزنی شامپوی شوما بنفششو بگیر عالیه،برای من که موهام رنگ و دکلره شده حتی بدون ماسک هم جوابگوئه.خیلی ازش راضیم.
من تنها یک نوع درد و رنج را می شناسم و آن درد و رنج تبدیل نشدن به چیزی است که توانایی اش را داریم.
2706