2733
2739

من از پریروز گلوم انگار مورمور میشه و سرفه م میگیره نه درد داره نه سوزش ،علامت خاص دیگه ای ندارم ،فقط یه کم گیجم، سرم انگار یه کم سنگینه درد نمیکنه ولی سنگینه آبریزشم دارم یه کم و خلط، بویایی و چشایی تاحدودی کم شده ولی کامل از بین نرفته،علامتام درست مثل سرماخوردگی ممکنه کرونا باشه میترسم😢همه درمونگاه ها شلوغ و پر از مریض میترسم برم دکتر

بالاخره باید بری اگه کرونا باشه زود درمان کنی 

دست دست نکن

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگرچشایی واقعا کم شده باشه بدون شک کروناهست توی سرماخوردگی فقط بویایی کم میشه

من همیشه تو سرماخوردگیام هم چشایی هم بویاییم کم میشه نه اینکه کامل از بین بره مزه شوری شیرینی ترشی همه رو میفهمم فقط کامل نیس حسم

2738
بالاخره باید بری اگه کرونا باشه زود درمان کنی  دست دست نکن

الان برای کرونا کاری نمیتونن انجام بدن...بیخودی میره...اگرم کرونا نباشه خدایی نکرده تو اون محیط آلوده کرونا میگیره

حالت گیجی از علایم دیگه کروناهست

واای حالا چیکارکنم😭،بدتر اینکه دختر ۳ سالم مدام میاد پیشم هرچی میگم مریضم نیا نمیفهمه،الان چندروزه خونه مادرمم اون بهم میرسه،جون اونم در خطره موندم چیکارکنم نمیتونم خودمو قرنطینه کنم

الان برای کرونا کاری نمیتونن انجام بدن...بیخودی میره...اگرم کرونا نباشه خدایی نکرده تو اون محیط آلود ...

از همین میترسم،زنگ زدم مرکز بهداشت گفت اگه بدتر شدی باید بیای تست بدی

واای حالا چیکارکنم😭،بدتر اینکه دختر ۳ سالم مدام میاد پیشم هرچی میگم مریضم نیا نمیفهمه،الان چندروزه ...

حتما ماسک بزنید توی خونه،ازظروف یکبارمصرف استفاده بکنید،چندروزه علایم داری؟

2706