2733
2739

به ایده هاتون نیاز دارم اول درباره خودم بگم من یه شغل معمولی دارم و طراحی و نقاشیم خیلی خوبه و خیلی استعداد دارم تو این زمینه.

امسال کلی درس خوندم به خاطر علاقه ام به رشته های دکتری، ولی متاسفانه رتبم شد ۴هزار و رشته های پیراپزشکی هم خوشم نمیومد انتخاب نکردم.

الان خیلی ناامید شدم اعتمادبنفسم اومده پایین دلم میخواد درامد بالا داشته باشم

به نظرشما امسالم درس بخونم واسه کنکور

یا اینکه با نقاشی هام پیج بزنم فالوئر جمع کنم و فعالیت این شکلی داشته باشم

خواهش میکنم بهم کمک کنید واقعا احتیاج دارم به همفکری هاتون😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درس بخون گلم  پیچ همیشه میتونی بزنی

خیلی اعتماد بنفسم کم شده 😔 و اینکه اگر بخام شرکت کنم دوباره باید برم کتابای نظام جدید بخرم از صفر شروع کنم کنکور ۹۹ هم فوق العاده سخت بود

خیلی اعتماد بنفسم کم شده 😔 و اینکه اگر بخام شرکت کنم دوباره باید برم کتابای نظام جدید بخرم از صفر ش ...

چرا تووشهرای دیگه نزدی 😕ببین اگه 4000 هزار اوردی تلاشتا بیشتر کنی مطمین باش سال دیگه زیره هزاری ماشاالله به ارادت افرین  

❤❤❤❤
2738
کدومو بیشتر دوست داری؟ اگه پزشکی رو به خاطر پولش دوست داری سمتش نرو

نه واقعا به خاطر پولش نبود از بچگی آرزوشو داشتم ولی امسال از استرس وحشتناک سر جلسه خیلی حالم بد شد خیلی واقعا میترسم اگر دوباره شرکت کنم همون حال بیاد سراغم دقیقا روز کنکور 

خیلی اعتماد بنفسم کم شده 😔 و اینکه اگر بخام شرکت کنم دوباره باید برم کتابای نظام جدید بخرم از صفر ش ...

خوب عزیزم چرا  با ۴۰۰۰ انتخاب بهتری نکردی شهرای پایین تر میزدی  پیرا پزشکی می آوردی  بعدش چرا روحیت خراب شده بدم نشدی که  فقط بد انتخاب رشته کردی اگر میتونی وقتش تموم نشده آزاد بزن 

دوستان نی نی سایتی میگین دعاتون خیلی میگیره لطفا دعا کنید تا  مهر ۱۴۰۱ حاجتم بگیرم حاجتم نگرفتم 🙂
چرا تووشهرای دیگه نزدی 😕ببین اگه 4000 هزار اوردی تلاشتا بیشتر کنی مطمین باش سال دیگه زیره هزاری ماش ...

شهرای دیگه هم دندون و پزشکی و دارو زدم قبول نشدم خوب پیرا پزشکی هارم فقط فیزیوتراپی دوست داشتم ولی اشتباه کردم که فیزوتراپی شهرستان نزدم 😔

اول که سن وسال  خودت وفرهنگ خانوادت به نظرم خیلی تاثیر داره اگه کلا خانواده هنردوستی داری ازشون بخواه که تو این راه ازهمه نظرمخصوصا مالی بهت کمک کنن اگرم تو این اوضاع یهو عاشق پزشکی شدی بدون اثرات بی پولی وبی بهایی مملکت ما به هنره چون روحیه لطیف نقاش با روحیه جدی ومحکم یک پزشک خیلی تفاوت داره

رویا پرداز اینده ایران
اول که سن وسال  خودت وفرهنگ خانوادت به نظرم خیلی تاثیر داره اگه کلا خانواده هنردوستی داری ازشون ...

شوهرم میگه هرکاری کنم کمکم میکنه.. مالی هم مشکل ندارم فقط ترس دارم و اعتمادبنفسم داغون شده

2706