2733
2734

من ✋ ۵۰۰ کمتر نمیگیرم😂

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من از طریق نی نی سایت با این خانوم آشنا شدم جهت فال خیلی عالی بود واقعا اولش واسه سرگرمی زنگ زدم ولی الان۲/۳بار که واسم فال گرفته فقط عیبی که داره دائم تلفنش مشغوله خیلی باید پشت خطش بمونی

شمارش اینه۰۹۹۱۷۵۵۵۱۵۶

2731

منم پیش این هاله خانوم فال گرفتم خیلی خانوم خوبیه 

انرژی بی نظیری میذاره واسه خنده رفتیم با رفیقام اما واقعا جالب بود، یکیمونم پول نداشت ازش نگرفت خیلی باحال بود ما سه نفر بودیم اسم دوتامونو خودش گفت بنظرم کارش خیلی خوب بود

2740
فالگیره که میگین، درست میگه؟ شما گرفتی پیشش؟  جوابشو پس داده یعنی؟ چقدرمیگیره؟

فالگیر خوب خانم بهمنیار بینهایت عالیه (۰۹۳۷۳۴۸۸۵۳۶)همه کار برات میکنه وپراتم میریزه

سلام من یه شماره ای چند سال قبل از همین سایت برداشتم هر فالی بخواین میگیره شمع قهوه نخود حناخیلی خوب میگه سر کتاب باز میکنه رمل و اسطرلاب و جفرم میگیره امتحانش کنین حتی دعای قرانیم میدن من خیلی بهش اعتقاد دارم ۰۹۲۲۴۹۴۳۲۳۷

2706