2737
2739
عنوان

بچه ها اونایی نتونستن بخاطر دلیلی شیرخودشونو بدن..

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه....منم تا قبل بارداری سرترالین میخوردم ،اما فکر نکنم مشکلی برای شیر دهیت داشته باشه،چون من سر دختر اولمم بخاطر افسردگی از ماه ۹ این قرصو خوردم و دو سال تمام شیرش دادم دخترمو....

حتما ممنوعیت شیر دهیت بخاطر اون یکی قرصه ست...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2728

همون موادی که تو شیر مادر هس تو شیر خشکم قرار دادن .

فقط یه آغوزه که همون اول میاد و با شیر خشک قابل مقایسه نیس .

وگرنه تفاوت چندانی بین شیرخشک مارک خوب با شیرمادر نیس

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من نداشتم که بدم ناراحت شدم ولی تقدیر این بود، سلامتی روحی وجسمی مادربرای فرزندش از هرچیزی مهم تره درضمن دوست عزیز سعی کن باطب سنتی حالتو خوب کنی عوارضش کمتر تاثیرش ماندگارتره

همون موادی که تو شیر مادر هس تو شیر خشکم قرار دادن . فقط یه آغوزه که همون اول میاد و با شیر خشک قاب ...

و یه فایده دیگه که شیرخشک داره اینه :

اگه شیر خودتو بدی تمام حالات روانی ات رو بچه اثر میذاره اگه عصبی باشی و شیر بدی بچه عصبی میشه .

ولی شیرخشک اینجوری نیس

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
و یه فایده دیگه که شیرخشک داره اینه : اگه شیر خودتو بدی تمام حالات روانی ات رو بچه اثر میذاره اگه ع ...

جدی؟

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2738
بله اینو همه متخصصا هم میگن

حالم خوب شد یکم دمت گرم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
نه اصلااااا . همیشه میگم اگه ده تا دیگه بچه بیارم از همون اول شیرخشک میدم بهشون . الانم بچم شیر خشک ...

شما برای استریل کردن شیشه هاش،هر بار میجوشونیشون؟؟؟من خسته شدم دیگه از شستن و مدام استریل کردن...دستام خشک شدن و دارن م یخارن....میخوام از این دستگاهها بخرم که استریل و خشک میکنن شیشه رو...

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
نه اصلااااا . همیشه میگم اگه ده تا دیگه بچه بیارم از همون اول شیرخشک میدم بهشون . الانم بچم شیر خشک ...

حالش خوبه مریض نشده؟ (:

حالش خوبه مریض نشده؟ (:

نه این همه بچه دارن شیرخشک میخورن مگه مریضن ؟  اتفاقا بچه ای که شیر مادر میخوره زود زود دلپیچه و اسهال میگیره و مریضه . مادر هر چی بخوره از طریق شیر به بچه منتقل میشه حتی اگه نفخ کنه بچه هم نفخ میکنه .