2726

عذاب وجدان نگرفتین؟ بخاطر پانیک دکتر بهم قرص داده گفته نباید شیر بدی حالم خیلی بده چیکار کنم خشک نشه؟

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

من نه

چیکار کنم خب نشد دیگه:/

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با چند دکتر مشورت کن

دیگه پولام تهرکشیده ویزیت دکتر 80بود داروهاش 209

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
2728
بدوش هر روز، هر دو تا سه ساعت اما خب کم میشه شیرت

شیرم کم هست😢

من نتونستم شیر بدم چون دخترم۱۰ روزه بود

من مریص شدم ۶ماه بستری بودم شیرم خشک

شد هرشب گریه میکردم به خاطراینکه نمیتونم

به دخترم شیربدم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

چند وقت باید دارو بخوری؟ 

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))

منم پانیک دارم . الانم بخاطر مشکلاتم اعصابم به شدت ناراحته . دوس دارم به بچم شیر خشک بدم تا بتونم دارو اعصاب بخورم و اعصابم رو براه شه .ولی اطرافیان همیشه در صحنه نمیزارن

به نظرم بچه به مادر سرحال و شاد احتیاج داره تا شیری که پر از استرس و حرص و جوشه

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
منم پانیک دارم . الانم بخاطر مشکلاتم اعصابم به شدت ناراحته . دوس دارم به بچم شیر خشک بدم تا بتونم دا ...

نکن اینکارو باخودت

عزیز دلم،من ۲۳مهر زایمان کردم،یعنی ۱۹ روز پیش،خب...

منم به خاطر اینکه شیرم خیلی کم بود و بچه م جیش نمیکرد ،مجبور شدم شیر خشک بدم...الانم روزی فقط ۳ بار بهش شیر خودمو میدم که اونم داره خشک میشه!!منم افسردگی شدید دارم و تصمیم دارم دارومو شروع کنم ،سرترالین ۵۰...و

منم احتمالا با شروع دارو ،شیرم کلا خشک بشه و ندم بهش...عذاب وجدان برا چی؟!،بچه ت به یه مادر سالم نیاز داره تا شیر مادر...این خرفا مال قدیما بود ... اینهمه متخصص و فوق تخصص ها ،خودشون به بچه هاشون شیر خشک دادن بزرگ شدن..عقلشون نمیرسیده یعنی؟؟؟

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
عزیز دلم،من ۲۳مهر زایمان کردم،یعنی ۱۹ روز پیش،خب... منم به خاطر اینکه شیرم خیلی کم بود و بچه م جیش ...

از کجا میدونی شیرخشک دادن🥺

منم پانیک دارم . الانم بخاطر مشکلاتم اعصابم به شدت ناراحته . دوس دارم به بچم شیر خشک بدم تا بتونم دا ...

گور بابای اطرافیان....الان اقوام همسر منم مدااام دارن فضولی میکنن در این بابت...اما برام مهم نیست....

اتفاقا شیر خشک غنی تر هم هست....بهشون نگو و شیرتو کم کم ،کمتر کن و بهش شیر خشک بده و داروتو شروع کن....

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2706